Turkcell fizy yardım ? %100 Çözüldü :)

Sponsorlu Bağlantılar

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
İtunes daha kaliteli bana göre

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Kart bilgisi istemese deniycem de kart istiyo

• Beğen
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben kredi kartı ile aldım.
40 liraya 33 şarkı mı öyle biseydi..

1. Sırada Spotify
2. Sırada Apple müzik var.
Spotify denemedim ama sanırsam oda uygulama içinde kalıyo müzikler..
Şuan en iyisi İtunes
evet uygulama içerisinde kalıyor spotifyda da

• Beğen
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
bütün mesajları okumadım,ben fizyden müzik indiriyorum ,depo hafızasında kalıyor kopyala taşı gönder vs. hepsi sana kalıyor ,kısacası youtubeden indirince nasıl sende kalıyorsa fizy de öyle....
eskiden idm şarkıyı çalınca indiriyordu,şimdi öyle olmuyor,köşeden idm ile indir çıkmıyor artık,önceleri turkcell müzikti satın almadan kıraçın bütün serisini tamamladım,şimdi öyle bişey yine istiyorum ama bulamyorm....

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
bütün mesajları okumadım,ben fizyden müzik indiriyorum ,depo hafızasında kalıyor kopyala taşı gönder vs. hepsi sana kalıyor ,kısacası youtubeden indirince nasıl sende kalıyorsa fizy de öyle....
eskiden idm şarkıyı çalınca indiriyordu,şimdi öyle olmuyor,köşeden idm ile indir çıkmıyor artık,önceleri turkcell müzikti satın almadan kıraçın bütün serisini tamamladım,şimdi öyle bişey yine istiyorum ama bulamyorm....

Anladım. Yanlış hatirlamıyosam eskiden turkcell müzikten telefon hafızasına iniyor diye biliom. Neyse ileride umarım daha iyileride çıkar..

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Anladım. Yanlış hatirlamıyosam eskiden turkcell müzikten telefon hafızasına iniyor diye biliom. Neyse ileride umarım daha iyileride çıkar..
fizy de iniyor depo hafızasına fark eden bir durum yok

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
fizy de iniyor depo hafızasına fark eden bir durum yok
fizy indiriyo uygulama içinde kalıyo, ben X-Plore ile ve rootlu rootsuz dosyalara baktım, yok.. Uygulama içinde kalıyo.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
türk telekom müzik bedava premium için bir yöntem buldum isteyen p.m atabilir:)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
fizy indiriyo uygulama içinde kalıyo, ben X-Plore ile ve rootlu rootsuz dosyalara baktım, yok.. Uygulama içinde kalıyo.
Roota falan gerek yok,turkcell müzik klasöründe yer alıyor,şarkı ismi yazmıyor bazen,1234474.mp3 şeklinde iniyor,depo hafızasında değil de cihaz hafızasına iniyor
Fizy ile yüksek kalitede ferhat tunç serisini tmmladım,uygulama içinde kalmıyor,şarkıları her yere taşıyorum,uygulama 1 ay içinde bu şarkıları istediğin kadar tekrar ücretsiz indiriyorsun,tavsiyem pcde giriş yapın pcye indirin,çoğu 320 kbps iniyor bu şekil

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Roota falan gerek yok,turkcell müzik klasöründe yer alıyor,şarkı ismi yazmıyor bazen,1234474.mp3 şeklinde iniyor,depo hafızasında değil de cihaz hafızasına iniyor
Fizy ile yüksek kalitede ferhat tunç serisini tmmladım,uygulama içinde kalmıyor,şarkıları her yere taşıyorum,uygulama 1 ay içinde bu şarkıları istediğin kadar tekrar ücretsiz indiriyorsun,tavsiyem pcde giriş yapın pcye indirin,çoğu 320 kbps iniyor bu şekil

Teşekkürler. İncelicem.
Peki Spotify de öyle mi ??
---
Arkadaşlar Yeni biraz araştırma sonucu en şuan en iyi İtunes...
Şarkıyı indirdikten sonra.
- Hem şarkıda albüm kapağı resmi var.
- Hemde şarkı bilgileri tam,
Mesela kaç yılında çıkmış, pop rock, hangi albüm vs. Yazıyor..
İtunes :oke:

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Teşekkürler. İncelicem.
Peki Spotify de öyle mi ??
---
Arkadaşlar Yeni biraz araştırma sonucu en şuan en iyi İtunes...
Şarkıyı indirdikten sonra.
- Hem şarkıda albüm kapağı resmi var.
- Hemde şarkı bilgileri tam,
Mesela kaç yılında çıkmış, pop rock, hangi albüm vs. Yazıyor..
İtunes :oke:
spotify kullanmadım hiç,fizy de albüm kapağı falan var müzik çalarken,aslında al birini vur ötekine,fizy turkcellde aylık 50 şarkı 12 tl olmuş,3 tl haftalıktı,7tl aylıktı böyle iyiydi ama 12 tl 50 şarkı değmez,yüksek kalitede indirmek ve dinlemek de paralı oldu aylık 4tl,yeni fizy bu...

Üst Alt