S60v5 Tüm Online Oyun Linkleri,Tartışmalar/Yardımlaşmalar

Sponsorlu Bağlantılar

kahraman154

Üye
Beyler tibiameye tekrar başladm lvl25 w20 de. Sakın w1 gtmeyin arkadaslarnz bile sizi arkanzdan vurablr. burda 10kisi falan türk var ve adm warordie :burak. Gelene yardım ederm

Bahaxi

Bahaxi

Üye
teşekkürler emeğine sağlık...

fatihak545

Üye
teşekkürler

Bahaxi

Bahaxi

Üye
anrufene güncelleme gelmiş oyunu açabilen var mı?

-uninvited

-uninvited

Üye
ben şuan oynuyorum bendeki surum v.74 nasıl yani v.75'mi geldi ?

pslck_41

pslck_41

Üye
teşekkürlerr

Bahaxi

Bahaxi

Üye
güncel

Baskentliia

Baskentliia

Üye
teşekkürler

kahraman154

Üye
Yeni 1 oyun kesfettm cince ben oynuyorum en fazla 80lvl grdüm. Benım en fazla 28lvlm var. Ama oyundaki görevlerle çok kolay atlıyosunuz lvl. Mühim olan item. İtemi yaratıklardan duşürüyorsunuz. Bazen sarı yeşil mor renkli oluyor. Mor ve yeşl daha iyi tabi ve bazen bazı itemler gzlı oluyor. Bi kağtla açablyoruz. Herşe çok iyi. Birde ws modu var. Eger biri sizle ws atma isteği atarsa ve siz yenersenız onun taktğı bir ıtemi alablrsnz. Çok iyi oyun. Link veryorum. Görevler çok basit yapamadğm görev yok : ruansky.com/article/book_view.aspx?siteid=1000&classid=1&vpage=&lpage=&id=4809&sid=-2-0-0-0-0 LüTFEN DENEYİN!

HsynYkt

HsynYkt

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

:tşk:

Bahaxi

Bahaxi

Üye
tesekkurler...

Premax

Premax

Üye
benim tel 5800 anrufen oynanmio virtual le oluo ama login ve register yaparken virtual keyin sayilarindan yazmalisin ve yazdiklarin gorunmuyo
bu virtual key i araştırıyorum. Up versiyon lar i var. Onlara bakacanm . En iyisi Anrufen

- - - Eklendi - - -

virtual klavye programına gerek yok arkadaşlar uygulama yöneticisinde oyunu bul süit ayarlarıde ekran üstü klavyeden aç klavyeyi bu kadarmı telefonu bilmiyonuz klavye programı kuruyonuz ya
nokia 5800 da yok usta yanılıyorsun

- - - Eklendi - - -

anrufeni yukledim fakat server ı seçtikten sonra bi hata geliyor. Bi yardim edebilirmisiniz
net i wap yap

- - - Eklendi - - -

çikti arkadaşim. anrufen ol oyunu kendini geliştirdi ve anrufen call of champions u çıkardı. fakat bi kotü yanı var oyun çince. eger bu oyunun dilini cevirebilicek bi arkadaş çıkarsa cok güzel olur.
LİNK:

ne geliştirmesi usta adamlar bi dokunmatik bile yapamadılar hey yavrum hey

Bahaxi

Bahaxi

Üye
premax oynu oynuyon mu yada ismin ne oyunda

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
tşkler

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
teşekkürler

namessar

Üye
anrufen aktif mi

utt2

utt2

Üye
saol

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Burada görmüş oldugunuz butun online oyunlar androiddekinden kat kat iyi. Varsa androidde buna benzer yazarsaniz sevinirim