Gönüldaşların Mekanı..

Sponsorlu Bağlantılar

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
buralar komple ölmüş ağlayanı yok :ehe

AIS

AIS

Üye
Ölmüşse diriltiriz

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
huhuuu :islik

maxirabit

maxirabit

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yıllar önce gittiğim konserin görüntüsü, sean paul un elinde ki terini sildiği o havluyu seyircilere atmıştı, kızın birisi almıştı, havluyu aldığı an kendinden geçmişti, neredeyse kalp krizi geçirecekti :D
Gelen kişi sayısı çok yoktu, organizator tanıdık diye bilete para ödemeyip, arkadaşlarımıda biletsiz içeri almıştım en öndeydim ama konser sonuna doğru kulağım sağır olmuştu, birisi çekmiş görüntüyü tabi o kameraya yansıyan bass sesi onun daha fena bir halindeydi, iç organları oynatıyordu

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yıllar önce gittiğim konserin görüntüsü, sean paul un elinde ki terini sildiği o havluyu seyircilere atmıştı, kızın birisi almıştı, havluyu aldığı an kendinden geçmişti, neredeyse kalp krizi geçirecekti :D
Gelen kişi sayısı çok yoktu, organizator tanıdık diye bilete para ödemeyip, arkadaşlarımıda biletsiz içeri almıştım en öndeydim ama konser sonuna doğru kulağım sağır olmuştu, birisi çekmiş görüntüyü tabi o kameraya yansıyan bass sesi onun daha fena bir halindeydi, iç organları oynatıyordu
Teri silmeden ataymış :ehe

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
o eski gönüldaşlar beyaz atlarına binip gittiler heralde :ehe ne var ne yok sayın maxicep sakinleri

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
greenmile

greenmile

Üye
Merhaba (:

Baydırman

Baydırman

Moderator
:çay:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Vayy beeee

• Beğen
Tepkiler: greenmile
Baydırman

Baydırman

Moderator
:kahve:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
@minoo

AIS

AIS

Üye
:çay::çay::çay:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bildirimleri kontrol eden adam gibi adam.

minoo

minoo

Üye
Harun gibi Harun :ehe

Üst Alt