Avkon2 Blue Circle Bioritm By Duylinh27884

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Avkon2 Blue Circle Bioritm By Duylinh27884
joshlog mod uyguladığınız hafızaya resource apps restart

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

cool_moon

Üye
:tşk:
Pil daire konumu her zaman sabittir ve bu tam pil durumunu bilmek gerçekten zordur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
Jan

Jan

Üye
Hmm o zaman sikinti :S

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntı olacak bi durum yok batarya bilgisini gösteren kısım biraz küçük ona da alışılır :)

MaxWheel

MaxWheel

Üye
olsun farklı görüünüyor ben ilk defa bole bi batarya gordum aldım bunu çok teşekkürler

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

• Beğen
Tepkiler: Jan

yusufgiderim

Üye
c6-01 de desteklenmiyor dedi

Jan

Jan

Üye
Hack li olması lazım telefonunun ..

yusufgiderim

Üye
hackli ve bunu yapmaya çalışırken daha doğrusu başka bi konuda buna benzer bi konu vardı. C/sys/bin klasörune at yazıyordu attım. Telefon daha açılmadı format atmak zorunda kaldım..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hackli ve bunu yapmaya çalışırken daha doğrusu başka bi konuda buna benzer bi konu vardı. C/sys/bin klasörune at yazıyordu attım. Telefon daha açılmadı format atmak zorunda kaldım..

Joslogh mod yapman gerekli ve sys degil! Resource/apps icine atacaksin

yusufgiderim

Üye
ben anlamadım o zaman ama yazık oldu telefonuma rehber gitti mesajlar ayarlar herşey gitti. Telefonun dosyalarına karismak özellikle sistem dosyalarına dokunmayacaksin bunu anladım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ben anlamadım o zaman ama yazık oldu telefonuma rehber gitti mesajlar ayarlar herşey gitti. Telefonun dosyalarına karismak özellikle sistem dosyalarına dokunmayacaksin bunu anladım

Iyide yazilani okurken dikkatli olman lazim konuda ne yaziyorsa onu yapmalisin yanlis yaparsan format kacinilmaz

yusufgiderim

Üye
bu konu değildi onu bulamadim zaten o Konuyu başlığı bulsam küfür edecem onu anlatan adama. Pil rengi ayarlar değiştirmeye yarayan bişey vardı fp1 için flan yazıyordu. Anlattığı seyi aynen yaptım telefon açılmadı ama bu konu değildi yinede yapacak arkadaşlar dikkatli olsun benim gibi mağdur olmayın

Jan

Jan

Üye
Yanlış ın vardır kardeş burada bir işlem yaptıran herkes eğer bi sıkıntı olacak ise önceden uyarıyor ve senin kesinlikle bi yerde hata yapmış olman gerekiyor ki o yanlıştan dolayı format atmak zorunda kaldın aksi halde söylenenleri bire bir yapsan küfür değil teşekkür ederdin.. Ben burada emek harcayan her insana kefilim lütfen biraz daha saygılı ol bu forum bizim evimiz ve bizim evde küfür etmek yasak!

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bu konu değildi onu bulamadim zaten o Konuyu başlığı bulsam küfür edecem onu anlatan adama. Pil rengi ayarlar değiştirmeye yarayan bişey vardı fp1 için flan yazıyordu. Anlattığı seyi aynen yaptım telefon açılmadı ama bu konu değildi yinede yapacak arkadaşlar dikkatli olsun benim gibi mağdur olmayın

Adam o kadar emek versin konu açsin sonra yasadigin sikintidan dolayi kufur et.
Yani bravo hata yapmasan format atmazdin emin ol!
Benim o kadar mod konum var o kadar ince anlatmama karsin cok hata yapan ve format atan oldu ama sonunda tesekkur ettiler!
Sende hata aldiginda konuda bunu belirtseydin gerekli destegi alabilirdin

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve Jan
Jan

Jan

Üye
Önemli değil biraz daha kafa yorarsan sen bile programlar ile deişik fikirler yaratarak burada sunabilirsin kardeşim :) gerçi tövbelisin ama :D he merak etme yanlış bilgi versen dahi kimse sana küfür etmez ;) doğrusunu bilen varsa yol bile gösterir kardeşim :) hadi kolaygelsin...

yusufgiderim

Üye
yani sorun benim telefonda zaten bugün nokia ya baya giydirdim