mavi şeritli+butonlu avkon2 edit by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
mavi şeritli+butonlu avkon2 edit by najanaja
xplore ile zipten çıkan klasörü ana dizine atın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

arslanla

arslanla

Üye
Teşekkürler

najanaja

najanaja

Üye
ayrı konumu açtın aynı konuya ekleseydin ama asisgasi görür heeralde bunu da :) olmazsa favori renklerde yapıp seri çıkaralım :)

• Beğen
arslanla

arslanla

Üye
najanaja fenerbahçe avkonu yapar mısın? şebeke sarı-lacivert, pil sarı-lacivert olsa süper olur....

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ayrı konumu açtın aynı konuya ekleseydin ama asisgasi görür heeralde bunu da :) olmazsa favori renklerde yapıp seri çıkaralım :)

aynen dostum yalnız ayrı ayrı konu açarız en son arşiv konusu açarız

• Beğen

MoLeCK

Üye
dayı teşekkürler:)))ellerine sağlık

najanaja

najanaja

Üye
najanaja fenerbahçe avkonu yapar mısın? şebeke sarı-lacivert, pil sarı-lacivert olsa süper olur....

yaren dede nin paylaştığına baktım o sorunluymuş bu konuda ki avkona ekledim pil ve şebekeyi ayrı konu olarak açar yaren dede yada o konuyu düzenler. sanırım o istediğin gibi.

arslanla

arslanla

Üye

yaren dede nin paylaştığına baktım o sorunluymuş bu konuda ki avkona ekledim pil ve şebekeyi ayrı konu olarak açar yaren dede yada o konuyu düzenler. sanırım o istediğin gibi.

Tamam ayrı konu olarak bekliyorum...

asigsasi

asigsasi

Üye
aydın ve bahadır harikasıniz ya çok çok teşekkürler dostlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
asigsasi

asigsasi

Üye
bunu sadece arama butonuna ekliyemiyor muyuz

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
:tşk: kardeş ;)

asigsasi

asigsasi

Üye
dostum bu hem pil hem arama gerecini değiştirmiyor mu bu ben sadece arama gerecini değiştirsem yeter

najanaja

najanaja

Üye
ama arama butonunu hangi avkonda istiyosun o var. bunun için bana bi avkon mif i vermelisin ki onun içine atmalıyım arama butonunu.

- - - Eklendi - - -

sen telefonun orjinal avkonundamı farklı bi arama butonu istiyosun ?

asigsasi

asigsasi

Üye
evet

- - - Eklendi - - -

bendeki avkon ne siliniyor ne ismi değişiyor

najanaja

najanaja

Üye
sen avkon modu kullanıyosun dimi kardeş? eğer modu kullanıpta avkon2 yi deiştiremiyosan c/sys/bin içerisinde avlkon.dll die dosya war onun adını deiştir tele restart yap tel orjinale dönecek somnra istediğin gibi avkon2 yi deiştirebilirsin deiştirdikten sonra dll dosyasının adını tekrar orjinal haline getir işlem tmamdır yada bunun için bi tane dll dosyası yapılmış belle refrehs için dll nin adını deiştirmeden avkon2 yi deiştirebiliyosun bu bölümde mewcut. sen avkon2 yi deiştiremiyorum diosun ben hangi avkonu werirsem wereyim sen kullanamayacaksın o zaman :) sen dediğimi uygula eğer telde mod uygulamışsan hiçbi sorun yaşamayacaksın emin ol

asigsasi

asigsasi

Üye
dostum evet avkon2 yi kullanıyorum nasıl değişeceğini biliyorum fakat türk bayraklı batarya olanı kullanıyorum değiştirmek istemiyorum ben sadece bunu arama gerecini mif olarak istiyorum eğer mümkünse rica etsek

- - - Eklendi - - -

değiştiremiyorum derken dll yi değiştir restart yap tekrar modu at dll yi eski haline getir tekrar restart bu çok uğraştırıcı refresh değil benim telefon fp1

najanaja

najanaja

Üye
dostum evet avkon2 yi kullanıyorum nasıl değişeceğini biliyorum fakat türk bayraklı batarya olanı kullanıyorum değiştirmek istemiyorum ben sadece bunu arama gerecini mif olarak istiyorum eğer mümkünse rica etsek
onada yaparız kardeş sen öle desene baştan hangisiyse kullandığın linkini wer bana ne renk olmasını istiyosan söle arama butonunun düzenleyiwereyim :) olmazs kırmızı şeritlinin arama butonunu ekleyivereyim oda kırmızı beyaz uyum sağlar ne dersin ?

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt