Zyxel Modemi İle 5800 ve Diğerleri ile Wi-fi Özelliğini Kulanma [Çözüm]

Sponsorlu Bağlantılar

korkusuz202

Üye
    Konu Sahibi
Zyxel Modemi İle 5800 ve Diğerleri ile Wi-fi Özelliğini Kulanma [Çözüm]
Cep telefonumun Wi-Fi özelliğini kullanarak ZyXEL 660W T1 v2 modemime bağlanamıyorum.( Nokia N92,N81,N95,E71,E81,5800,E65 – Samsung i7500 Galaxy).
Cevap: Modeminize webarayüz’den giriş yaparak;
-Modemi yazılımının güncel olup olmadığını kontrol ediniz.Söz konusu modelimiz için en güncel yazılım BGG.3’tür.
-Modemin Web Arayüz yönetim sayfasından Ağ >Yerel Alan Ağı menüsünde Gelişmiş Kurulum kısmında “Herhangi bir IP’yi algıla” seçeneğini devre dışı bırakınız.

Diğer Marka/model telefonlar ile herhangi bir Zyxel modeme bağlantı problemleriniz için;
-Ağ>Kablosuz Yerel Alan Ağı menüsünde görünen kanal ile telefonunuzda ayarlı kanalın aynı olduğundan emin olunuz.
-Telefonunuz tüm şifreleme algoritmalarını desteklemeyebilir(Örn: WPA2-PSK). Bu bakımdan değişik şifreleme türlerini deneyebilirsiniz.

Zyxel 660W-T1 V2 Güncelleme Mutlaka Yapın

Modeliniz Değişik ise burdan seçin ve güncelleyin

Resmi Sitesinden

Alternatif

• Beğen
Tepkiler: seko08xx, D€nizhaN, meliheltis ve 1 kişi daha

ferhat212q

ferhat212q

Üye
Bende de varda tam anlamadım yani tam olarak ne işe yarıyo sôylermisin ???

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
teşekkürler iyi bir bilgi

clonexcell

clonexcell

Üye
ASLINDA NASIL CALISTIRDIGINI BİLEMEDİM BENDE 5800 XM VAR VE ZYXEL MODEMDE CALISTIRAMADIM BİR SAYFAYA GİRİYOR DİĞER SAYFADA TIKANIP KALIYORDU DEDİGİN YOLA BAKTIM AKTİF HALE GETİRMİSTİM :D :D
aslında sorun RTS PARCALAMA ESİGİNDE VARSAYILAN OLARAK MODEMDE 2347 OLARAK GELİYOR STANDARDI 2342

5800 TELEFON İLE ZYXEL MODEMDEN WİFİ OLARAK GİREMİYORSANIZ

KABLOSUZ AĞ GELİŞMİŞ AYARLAR DİYİP RTS EŞİĞİ VAR ORADAKİ 2347 LERİ 2342 OLARAK DEĞİŞTİRİN

AYARLARI KAYDETİN VE YENİDEN BASLATIN 5800 RAHATCA WİFİ YE BAGLANACAKTIR.

doguhan58

Üye
çok sağolun :D

KUTUPENSE

Üye
nokia ile ben de -5800 - ttnet wifiye bağlandıktan sonra web araması baslatamıyorum sunucu güvenlik değil diyerek kalıyor. nasıl düzeltilebilir????

nsoftg

nsoftg

Üye
wep şifrelemeyi kullanırsanız sorun genelde olarak çözülüyor

estomb

Üye
teşekkürler

ceza3534

Üye
Wayles güvenlik wep şifrelemesini etkin yapma etkin deyil olmalı ve wpa şifreleme tkip aes ikisi birden seçili olmalı dene mutlaka girer ben kendim denedim olyo kardeşim

meliheltis

Üye
Cep telefonumun Wi-Fi özelliğini kullanarak ZyXEL 660W T1 v2 modemime bağlanamıyorum.( Nokia N92,N81,N95,E71,E81,5800,E65 – Samsung i7500 Galaxy).
-Modemi yazılımının güncel olup olmadığını kontrol ediniz.Söz konusu modelimiz için en güncel yazılım BGG.3’tür.
-Modemin Web Arayüz yönetim sayfasından Ağ >Yerel Alan Ağı menüsünde Gelişmiş Kurulum kısmında “Herhangi bir IP’yi algıla” seçeneğini devre dışı bırakınız.

Diğer Marka/model telefonlar ile herhangi bir Zyxel modeme bağlantı problemleriniz için;
-Ağ>Kablosuz Yerel Alan Ağı menüsünde görünen kanal ile telefonunuzda ayarlı kanalın aynı olduğundan emin olunuz.
-Telefonunuz tüm şifreleme algoritmalarını desteklemeyebilir(Örn: WPA2-PSK). Bu bakımdan değişik şifreleme türlerini deneyebilirsiniz.

Resmi Sitesinden

Alternatif

Allah binkere razı olsun senden... kaç gündür girmediğim forum sitesi kalmamıştı..

~HaDeS~

~HaDeS~

Üye
PaYLaşım İçin TşkleR

djkeles

djkeles

Üye
güzel bilgi eline sağlık

seko08xx

Üye
çok teşekkürler. bravo

ali601

ali601

Üye
Allah binkere razı olsun senden... kaç gündür girmediğim forum sitesi kalmamıştı..

kardeşim burası maxicep burda herkes birbirine yardımcı oluyor sağolsunlar herşey kolaylıkla halloluyor :)

comand0

comand0

Üye
Allahınıza gurban kurtardınız beni :D saolasınız

caglarrock

caglarrock

Üye
Teşekkürler

melihhan06

Üye

Resmi Sitesinden

Alternatif

Arkadaşlar bende de nokia c7 var.bağlantı yapıldı gözüküyo zyxel modemine, fakat sayfa yüklenmiyor.yardım edin

aageldi0078

Üye
Kardeşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
Ya şuan sevinçten çoşuyorum kaç aydır araştırıyom bulamadım gibi geldi yaaa gercekten çok saoL. :aha: