Zor durumdaki bi askere yardım etmek isteyen baksın

Sponsorlu Bağlantılar

HakanLJ

HakanLJ

Üye
    Konu Sahibi
Zor durumdaki bi askere yardım etmek isteyen baksın
Arkadaşlar vatani görevini yapmakta olan bir askerim hayırlısıyla teskereme 5 ayım var . Aklıma tek çıkar yol ve kolay çözüm burası geldi.olayı izah edeyim İphone 6 marka cihazımı dün bölük komutanımıza yakalattım oda teskereye giderken vereceğini söyledi hiç bir bahaneyle gelme dedi. Telefonu istediğim zamam alıp görüşme yapabiliyorum kpmutanımız komutanımız yaklask 50 yaslarında telefondan hiç anlamayam adam tabiri caizse geri kafalı biraz bende telefonu alıp konusma maksadıyla cıkıp yerine çin maşı bi iphone 6 koymak istiyorum yada dummy (maket telefon) bile olur yani abilerim kardeşlerim bana 100 liraya kadar çin malı iphone 6 veya 5 bile olur yada dummy telefon bulabilecek varmı parasını vericem arastırmaya vaktim yok imkanlar kısıtlı malum askeriz olağanüstü hâl sebebiyle çarşı yok nöbetler 6_10 saat emanet telefon alıp burdan halledebilirim diye düşündüm. Çalışmayan çin malı iphone görüntüsü olan bi telefon bile olur elin bişey gelmeyen arkadaşlar uplayıversin üstte bari kalsın belki gören olur tek umudum burası Allaha emanet. Yardmcı olmak isteyen arkadaş özel mesaj atarsa sevinirim yorumlarınızı eksik etmeyin

general4242

general4242

Üye
Up
Up
Up

• Beğen
Tepkiler: HakanLJ
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Düzgün muhafaza ediyorsa idare edin yada bahane uydurun satmam lazım aileme nakit lazım diye. Askerlik işlerini bilmem dışarı çıkamıyorsunuz da sizi görmeye gelebilen varsa yada kargo alma gönderme olayı varsa postayla dandik bi telefon yollasın biri onu verin komutana sattım bunu aldım diye. Bence bu inandırıcı olur

• Beğen
Tepkiler: HakanLJ ve Buğra
HakanLJ

HakanLJ

Üye
    Konu Sahibi
Düzgün muhafaza ediyorsa idare edin yada bahane uydurun satmam lazım aileme nakit lazım diye. Askerlik işlerini bilmem dışarı çıkamıyorsunuz da sizi görmeye gelebilen varsa yada kargo alma gönderme olayı varsa postayla dandik bi telefon yollasın biri onu verin komutana sattım bunu aldım diye. Bence bu inandırıcı olur
Müdür dummy telefon aldım kartım bloke olmuş bankayı aramam lazım dedim verdi zaten sonra silikon kılıf ve kırılmaz ekranı dummy olana gecirdim verdim eline anlamadı bidahada istemem mission complate

Buda böyle bi askerlik anısı oldu kayseriden bi devremle beraber aynı durumda olan biri varsa belki denk gelir okur yada okur askere gider aynı durum başına gelir halleder bu şekilde yardımcı olan olmayan herkese tesekkurler iyi forumlar maxi ailesi
Eyvallah kardeşim sağolasın

• Beğen
Tepkiler: general4242 ve SoulsEagle
Invoke

Invoke

Üye
Torunlarına anlatırsın. :D

Üst Alt