Zntx rsc editör 1.02 türkçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi

Bilinen program olduğu için açıklamaya gerek yok yeni versiyonu

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: qelbınıj, mazlum1790, kobra1232 ve 1 kişi daha

maxci_88

Üye
saol kardes supersin

dada21

dada21

Üye
sağol kardeş

By_cepcep

Üye
Teşekkürler

cani23

cani23

Üye
saol

dada21

dada21

Üye
teşekkürler

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
teşekkürler

_furcht_

_furcht_

Üye
sagol güzel pro...

bymen07

Üye
eyvallah kardesim .bende rsc editor kullananlardanım ve bu paylasımın ilgimi cekti guzel ve faydalı program sagol tekrardan :D

muratsuak

muratsuak

Üye
Saol kardeş cepte klavye prosu buldm

300spartalı

300spartalı

Üye
teşekür ederim çok güzel bir paylaşim bu artık bizde program türkçeleştirebiliriz sagolasın:oke:

ldren

ldren

Üye
kardes ben yukledim menuyede geldı ama acmıyor :(
(7610)

bLnmz

bLnmz

Üye
TeşekkürLer .. Eski Versionunu kuLLanıyordum .. Gayet qüseL bi Programdır (: Herkese Öneririm ;)

rotasizkaptan9

Üye
eyvallah sağol

g1gfe4ds2

Üye
nimbuzz sohbet ekranindaki reklami goturmek icin isime yaradi tsk

merdemyar

merdemyar

Üye
Teşekkürler

mazlum1790

mazlum1790

Üye
Teşekkürler..

tomm

tomm

Üye
kardeş bu programın n73 e olan sürümünü bulabilirmsn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt