Zıplayan Kampanya Hakkında Açıklama!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blueboytr

Üye
  Konu Sahibi
Hazırkartınızla tarifeniz ne olursa olsun eğer şartları sağlayabiliyorsanız katılabiliyorsunuz. ZIPLA yazıp 8600 a gön p katılma şansı yakalayabiliyorsunuz.Temmuz sonuna kadar en az 100 kontör yüklediğinizde Turkcell’lilerle konuşmalarınızda kullanabileceğiniz tam tamına 1100 kontör kazanabiliyorsunuz.

Temmuz ayındaki ilk yüklediğinizde 250 kontör
Ağustos ayındaki ilk yüklediğinizde 350 kontör
Eylül ayındaki ilk yüklediğinizde 500 kontör
Toplamda 1100 kontör oluyor.
Kampanyaya kişi katılım sınırı vardır. Eğer şartları sağlayabiliyorsanız katılabiliyosunuz. Son katılım tarihi 21 Temmuz'dur. Kazanılan kontörler 30 gün geçerlidir
Katılım ŞARTLARI:

 • Kampanya 21 Temmuz 2008'e dek geçerlidir.
 • Kampanyadan Nisan-Mayıs aylarında hiç çağrı almamış abonelerimiz yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağını aboneler 8600'a ücretsiz olarak mesaj göndererek öğrenebilirler.
 • Kampanyaya kayıt kişi sayısı ile sınırlandırılmıştır.
 • Her ayın teklifinden yararlanabilmek için önce Temmuz'da sonra Ağustos'ta da tekrar en az 100 kontör yüklemeniz gerekmektedir. Aynı şekilde Eylül ayının teklifi için de Eylül ayında en az 100 kontör yüklemeniz gerekmektedir.
 • Onay SMSini aldıktan sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilmek için 14 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında en az 100 kontör yüklemeniz gerekmektedir. Bu tarihler arasındaki ilk yüklemenizden kazandığınız 250 kontör hattınıza tanımlanacak ve size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.
 • KONTÖR GİTMEMEKTE OLUP KAYIT OLUP KONTOR YUKLEMENİZ VE NİSAN MAYIS AYLARI ARASINDA ÇAĞRI ALMAMIŞ OLMANIZ GEREKMEKTEDİR


ALINTIDIR...

 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ii de 100 kontor gidiyor mu ben hiçbir açıklama göremedim...

yinede sağol...
 

blueboytr

Üye
  Konu Sahibi
turkcellin en sevmediğim huyu. internet sitesini geç güncellemesi. heezaman böyle yapıyor. ben kampanyaya katılamadım. ama başka forum sitelerinden takip ettiğim kadarıyla kampanyaya katılanlar olmuş.
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ama 100 kontor gidiyormu
 
eQooo

eQooo

Üye
kampanya şartları diye bişey saçmalıyooo...
 

cool_eagle

Üye
kampanyaya katılım şartları ne yaaa :S öyle bi mesaj geldi şartlar uymuyomuş :S
 
xkadir61

xkadir61

Üye
bengönderdim, ve gereksiz bir mesaj aldım. şartlarım sağlanmıyormuş, birde ilgime teşekkür ediyorlar. hay turkcell seni tanıdığım güne.......
 

blueboytr

Üye
  Konu Sahibi
malesef katılım şartlarının neler olduğunu henüz öğrenemedik. ancak dediğim gibi kampanyaya katılan kişiler var. kimleri kabul ediyorlar orasını bilmiyoruz. turkcell internet sitesi hiç bişeye yaramıyor.
 
emin dayı

emin dayı

Üye
beyler ben galiba tam emin olmamakla birlikte kampanyanın şartlarını çözdüm nelermi dikkat ediniz bu kampanyaya düzenli olarak hattına kontur yüklemeyenler için geçerlidir en son hattına 2 ay veya 4 ay kontur yüklemeyen kişileri teşvik etmek amacıyla böyle kampanya yapmış ola bileceklerini düşünüyorum arkadaşlar tabiki bu benim kendi görüşümdür kesin bir bilgi değildir sadece düşüncelerimi beyan etmek istedim bende mesajı gönderdim gerekli koşullar yerine getirilmediği için kabul etmediler en son 30 haziranda kontur yükledim onun içindir herhalde
 

blueboytr

Üye
  Konu Sahibi
evet mantıklı. uzun süredir kontör yüklemeynler için olabilir.
 
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
katılım olacağını pek sanmıyorum
 
xkadir61

xkadir61

Üye
:birak: turkcell ne kampanyası yaptığını bilmiyor bence, kampanyamı kampanya. ama kimseye faydası yok.
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
arkadaş yaptı kontörüde gitmedi...ve hattına geldi 250 kontor
 

007fare

Üye
??? nasıl geldi bana gelmedi 8 tel denedim ???
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
müşteri hizmetlerini aradım ve ondan sonra yaptım...
ve gerçekten ver böyle birşey...
ve o kampanya y,tarife değil...istedikleri kriterler ne bilmiyorum ama bana kriterlere uygun dedi bende kontör yükledim...oldu....babamın ve kardeşleriminki uygun değil dedi...
kriterlerin ne olduğunu müşteri hizmetleri dahi söylemiyor..ama gerçekten kontor geliyor...

TURKCELL yapınca tam yapııyor...
 
in_dream

in_dream

Üye
bırakın uğraşmayın kontörlüyle ,
çünkü faturalı hat bilindiğinin aksine daha uygun :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt