zip ve rar dosyalarını açma programı lütfen ama lütfen jar veya sis olsun

Sponsorlu Bağlantılar

senoll_52

Üye
    Konu Sahibi
zip ve rar dosyalarını açma programı lütfen ama lütfen jar veya sis olsun
zip ve rar dosyaları açamıyorum bu konuda açılmış olanlardaki zipman vs programlarıda zip uzantılı ben zaten onları açamıyorumki :) rar yada sis uzantılı olamazmı :(

• Beğen
Tepkiler: TheLastOttomans ve malics

oguzhan60200

Üye
kardeş zip veya rar olan dosyayı bilgisayara indir dosyanın içinde jar veya sis dosyası olur onu dosyadan çıkar hafıza kartına kopyala

sami484

Üye
yani

-efşan

-efşan

Üye
xplore ile açılan veyahut telefonda açılan ziplerin çoğu dosya bozuk hatası verir

silivriserdar

silivriserdar

Üye
arkadaşlar ben cep telefonundan indiriyorum onun için bana sis olarak yüklediğiniz programı indirip kurmam gerek.

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
arkadaşlar ben cep telefonundan indiriyorum onun için bana sis olarak yüklediğiniz programı indirip kurmam gerek.

Arkadaşım Bu Sayfaya Tıkla X-plore Dosyasını cebe indir türkçe dil mevcut programla ZIP VE RAR'lı dosyaları rahatlıkla indirebilırsin

musti_3427

Üye
jar için yokmu?

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
X plore şifreli rar ve zipleri açmıyor

parya99

Üye
jar olanı lazım

caner1920

Üye
zip ve rar dosyaları açamıyorum bu konuda açılmış olanlardaki zipman vs programlarıda zip uzantılı ben zaten onları açamıyorumki :) rar yada sis uzantılı olamazmı :(

ht tp://mobile.afreecodec.c om/archiver-abhinav-94594.html

caner1920

Üye

ht tp://mobile.afreecodec.c om/archiver-abhinav-94594.html

askci74

askci74

Üye
bu işini görür arkadaşım hem jar hem rarıda zipide açıyor hem türkce :) daha ne olsunki :)

ankaralim00

ankaralim00

Üye
SİS uzantılıdır türkçedir.ŞU anda ben kullanıyorum teşşekkür ediniz.

Üst Alt