zeki müren için ağır suçlama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi

O Türkiye'nin sanat güneşiydi. Besteleri dilden dile dolaşırdı. Ama hakkında çok ağır bir iddia ortaya atıldı.
Aykut Işıklar, Türkiye'nin sanat güneşi Zeki Müren'e ağır bir suçlamada bulundu. Işıklar'a göre o dönemde besteleri dilden dile dolaşan Müren bir sahtekar. O bestelerin hiçbirisi ona ait değil. Hepsi Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük klarnet sanatçısı Şükrü Tunar'ın...

Aykut Işıklar bu iddiasının temelini köşesinde anlattı:
Işıklar'ı 70'li yıllarda Hürriyet gazetesinde bir genç ziyaret eder. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük klarnet sanatçısı Şükrü Tunar'ın oğlu....
BESTELERİN HEPSİ ŞÜKRÜ TUNAR'INDIR
"Çantasını çıkardı ve onlarca notayı masama koydu. Hepsi de Zeki Müren'in bestesi diye bildiğimiz hâlâ çok sevilen ve söylenen şarkıların notaları. Sararmış kağıtlar... 'İşte tüm şarkıların orijinal notası ve babamın imzası. Sahnede yıllarca eşlik ettiği ve sahnede kollarında vefat ettiği Zeki Müren'e hediye etmişti. Açıkcası
TUNAR ÖLDÜKTEN SONRA ZEKİ MÜREN'İN TEK BESTESİ YOK
Neden Şükrü Tunar öldükten sonra tek bir Zeki Müren bestesi çıkmadı? Bu aralarındaki özel bir anlaşma idi. Şimdi gerçekleri açıklıyorum çünkü Zeki Müren babamın mezarına bir kez gitmedi, bir kez bizi arayıp hatır sormadı'' dedi.
Şok oldum, ne diyeceğimi şaşırdım. Sadece 'Bu çok önemli bir iddia. Koskoca Zeki Müren'e beste hırsızı diyorsunuz' diyebildim. 'Evet böyle anlıyorsanız öyle. ben de Şükrü Tunar'ın büyük oğluyum. Şu fabrikanın muhasebe müdürüyüm.
FAZLA ÜZERİNE GİTME
Ne olacaksa olsun' dedi. Notaların fotokopisini çektim ve dediklerini aynen kağıda döktürdüm. İddia iki gün sonra Kelebek'te kocaman çıktı. Merakla bekledim. Ne arayan var, ne soran. Sadece rahmetli Nezih Demirkent 'fazla üzerine gitme' dedi. Galiba o zamanki patron Erol Simavi'yi aramış, hatta ağlamış. Ve bu müthiş iddia bıçak gibi kesildi. Bir rastlantı 15 gün sonra Antalya'da karşılaştık. Bu haber ve iddia hakkında tek kelime etmedi.
 


jöly

Üye
ölmüş gitmiş adamın arkasından da yapılır mı bu?bazı kişiler gündemde kalmak için hep birine çamur atar ama Zeki Müren'e de yapılmaz bu!!! eğer böyle bişi varsa bile neden şimdi çıkıyor da daha önce rahmetli hayattayken çıkmadı?
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
suçlasınlar ne değişcekki hapse mi atacaklar tövbe tövbe
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
bişey değişmez ki suçlamayla...
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
bencede yani hiçbirşey değişmez
 
qurbuz

qurbuz

Üye
bişey yazmıcam bişey denilmez
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Geçti Ordu pazarı, eşeği başka yere çeksin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt