Zehra'ya 27 Ay Hapis!

 • 23 Mart 2013
 • 424 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Zehra Çilingiroğlu hakkında, eski erkek arkadaşının kız arkadaşına sıcak yeşil çay fırlattığı
  gerekçesiyle 27 ay hapis istemiyle dava açıldı. Habertürk'ün haberine göre; Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra (16), eski sevgilisinin yeni kız arkadaşına demlik fırlattığı gerekçesiyle 'sanık' oldu. Savcılık Zehra'nın fırlattığı demlikten dökülen sıcak suyu 'silah' sayarak, 'kasten basit yaralama' suçundan 4,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Yaşının 18 yaşından küçük olması nedeniyle yarı oranında indirim yapılarak istenilen ceza 2 yıl 3 aya indirilen Zehra, iddianamenin kabulü halinde Çocuk Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

  DAKİKA DAKİKA DEMLİK KRİZİ

  Zehra Çilingiroğlu, 11 Mart akşamı Etiler'deki bir barda eski erkek arkadaşı M.Y.'nin yanında bulunan kız arkadaşı A.H.'yi gördü. İddiaya göre ikilinin oturdukları masaya giden Zehra, içi çay dolu demliği A.H.'ye fırlatarak, mekandan ayrıldı. Göğsü yanan A.H., babasıyla birlikte karakola gidip şikayetçi oldu. Genç kıza sevk edildiği hastanede göğsündeki yararlanmanın 'basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek' nitelikte olduğu yönünde rapor verildi.

  'KAZAYDI, ÇOK PİŞMANIM'

  Başlatılan soruşturma kapsamında Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz hafta babası Kaya Çilingiroğlu ve avukatı Polat
  Dilli ile birlikte İstanbul Adliyesi'ne giderek 'şüpheli' sıfatı ile ifade verdi. Zehra, "O gün M.B.'nin A.H. isimli kızın doğum günü partisine katıldığını duydum. Kontrol amacıyla Etiler'deki mekana gittim. M.B. ile aramızda tartışma çıktı ve sinirlenerek masaya yumruk attım. Vurmanın etkisiyle masadaki çay A.H'nin yüzüne sıçradı.
  Kesinlikle kasıtlı bir harekette bulunmadım. Çayı A.H.'nin yüzüne özellikle atmadım. Olaydan dolayı çok pişman ve üzgünüm" dedi. Baba Kaya Çilingiroğlu ise karşı tarafla
  uzlaşmak istediğini bildirdi.

  İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mustafa Öztürk soruşturmasını tamamlayarak iddianamesini hazırladı.
  İddianamede A.H. 'mağdur', babası Orhan H. 'şikayetçi', Zehra Çilingiroğlu ise 'şüpheli' olarak yer aldı. İddianamede Zehra'nin içerisinde yeşil çay bulunan demliği A.H.'nin göğsüne döktüğü, daha sonra masaya koyduğu cam demliğin kırıldığı, kırılan cam parçalarından birinin
  şikayetçinin alnına gelerek yaralanmasına sebep olduğu anlatıldı.
   


  Yazan: BYFECI
 2. 16 yaşında kızın barlarda ne işi var
   
 3. bir demlik fırlattı diye çok ilginç
   
 4. Başlığı değiştirin 27 yıl değil ki
   
 5. 27 yil nela adam mi öldürmüş?.
   
 6. Herkesten özür dilerim alıntı yaptığım haber sitesinin başlığında 27 yıl yazıyordu onun hatasına düştüm. Başlık düzeltilmiştir..
   
 7. Ünlü diye istediğini yapamayacağını anlamıştır.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 15:32