Zayıfım Nasıl Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Alırım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Zayıfım Nasıl Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Alırım
Arkadaşlar endeksim 19'a yakın çıkıyor. Lise 2'ye gidiyorum. 172cm boyundayım 53 kiloyum. Tecrübesi olanlar yardım edebilirmi. :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Öncelikle yemeğe birden yüklenme yavaş yavaş çoğalt hiperaktif olma tavuk yemeni tavsiye ederim protein açısından zengin bir de lise 2'deki erkekler banyoda biraz fazla zaman harcarlar hormonlar gereği anladın ne demek istediğimi o olay varsa azalt zamanla alırsın:)

Jitou

Jitou

Üye
Günün genelinde Hareketsiz kalırsan yediklerin yakılamaz ve depo edilir Yani kısacası Ye ve yat:ehe
Tabi sınırını bil yoksa obeziteye kadar gider

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben 2 ay içinde üstelik istemeden 5 kilo almısım sen isteyerek ohoo tost patso hamburger kola patates köfte kızartması daya kendini nisastaya :aha:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben 2 ay içinde üstelik istemeden 5 kilo almısım sen isteyerek ohoo tost patso hamburger kola patates köfte kızartması daya kendini nisastaya :aha:

Hacı bene zayıfım üstelik böyle şeyleri aşırı yerim ama hala alamıyrum şöyle bir 10 kilo alsam tam olacam da...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Karnında kurt vardır o zaman :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bünye meselesi demekki profesyonel bi liste hazırlamak lazım bünyeye uygun..

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Sabah kahvaltısında hergün yağlı süt iç. Senin durumundaki bir arkadaşıma doktor tavsiye etmişti :ok2:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Zayıf olmak iyidir boşver kiloları napacan alırsın yavaş yavaş:)

maxirabit

maxirabit

Üye
Bol bol yemek ye,hareketini azalt yağlı,hamurişi vs ye sonrada hüsmen aga gibi olmaya yaklaşırsın,en güzel tavsiyedir,tabi aslında çok iyi değil:)Kalp ve damar hastalığın baş gösterir zaman sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt