Zararli siteleri ihbar edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Zararli siteleri ihbar edin

Turkiye aleyhine faaliyet gösteren yüzlerce yabanci siteyi temizlemiş bi takım. Gördüğünüz zararlı siteleri bildirin..

Not:Ayrıntılı bilgi Bugünkü Vatan Gazetesi, Pazar ekinde ;;)

Caine

Caine

Üye
bence işe yaramazzz :eksi: ama olursada bildiririz bakalım neler yapacaklar. sadece amator siteleri indirebiliyorlar profesyonellere dokunamıyorlarrrr

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Sep 18 2005, 01:06 PM
bence işe yaramazzz :eksi: ama olursada bildiririz bakalım neler yapacaklar. sadece amator siteleri indirebiliyorlar profesyonellere dokunamıyorlarrrr
[post=169137]Quoted post[/post]​
Valla pek sanmıyorum yaramıyacağını .. Gazetede resimleri vardi resmi daire gibi oturmuş harıl harıl çalışıyolar... :)

midnight

midnight

Üye
Çooktaan ihbar etmiştik 4-5 tane hack takımına ama hâla siteler faaliyette...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi amatör siteler oke ama pro lara işlemiyo adamlar önlemini almış ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ben anlamam hacktan macktan ama belki yaparbilirler..ama hangibiriyle uğraşacaklarki??

lossalive

Üye
Aklımızın bir köşesinde bulunsun sağol _REvOLvER_
Birde zararlı derken dolandırıcı sitelerde işin içine giriyor mu merak ettim

Caine

Caine

Üye
valla gazeteler bazen abartıyolar. o daire gibi oturup harıl harıl çalışanlar kesin başka bir yerde çekilmiş fotodur ve oraya eklemişlerdir. kardeşim hackerler kendilerini göstermezler ve tanıtmazlar hele hele gazeteye hi,ç vermezler... düşünsene bombalı bir patlama veya bunun gibi bir suikaste kim kurban gitmek ister ki?

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Sep 18 2005, 02:11 PM
valla gazeteler bazen abartıyolar. o daire gibi oturup harıl harıl çalışanlar kesin başka bir yerde çekilmiş fotodur ve oraya eklemişlerdir. kardeşim hackerler kendilerini göstermezler ve tanıtmazlar hele hele gazeteye hi,ç vermezler... düşünsene bombalı bir patlama veya bunun gibi bir suikaste kim kurban gitmek ister ki?
[post=169219]Quoted post[/post]​
Yok zaten yüzleri görünmüyodu . Zannetmiyorum Röportaj yaparken çekildiği belli resimlerin ...

Patemik Zararlı derken sadece Türk alehtarı siteler diil , dediğin gibi kumar, ve adult içerikli sitelerde dahil ...

Not:Arkadaşlar ber reklamlarını yapıyomuş gibi oldu ama tanımam etmem.. Sadece Ülke için güzel iş yaptıkları için yazdım buraya ... ;;)

lossalive

Üye
Vallahi ben siteden bişey anlamayadım

Shadowman07

Shadowman07

Üye
yinede siz vatanınız için görevinizi yapın gerisi size kalmış..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
gayet güzel işe yarıyor ...meraketmeyin...

DefectoR

Originally posted by midnight@Sep 18 2005, 01:18 PM
Çooktaan ihbar etmiştik 4-5 tane hack takımına ama hâla siteler faaliyette...
[post=169162]Quoted post[/post]​
O zaman siz bana pm atın ;)
Ciddiyim, yeterki açıklarını yakalayalım...

zoom

Üye
bildiğim kadarıyla bu site bitane ping programıyla bişeyler yapıyodu eğer bildiğim o site bu site ise pek bişiy yapamazlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt