Yardım Z3 Kilit Ekran ve Widget Sorunu - Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Z3 Kilit Ekran ve Widget Sorunu - Yardım
Merhaba arkadaşlar.
Xperia Z3 için 2 ufak sorunum var, yardımcı olursanız sevinirim.

1. Z3'te kilit ekranındayken neden Hücresel Veri'ye açma yok yahut nasıl koyarım? (LTE sadece 3G, 4G geçişi için)

2. Diğer sorunum da; servisten önce Google arama çubuğu şeffaftı, şuan nedense sadece bu var. Nasıl şeffaf yapabilirim ki??
Widget'te yok.

50 kişi okumuş,Allah aşkına neden kimse yardımcı olmuyor :angry:

0MG90

0MG90

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Xperia Z3 için 2 ufak sorunum var, yardımcı olursanız sevinirim.

1. Z3'te kilit ekranındayken neden Hücresel Veri'ye açma yok yahut nasıl koyarım? (LTE sadece 3G, 4G geçişi için)

2. Diğer sorunum da; servisten önce Google arama çubuğu şeffaftı, şuan nedense sadece bu var. Nasıl şeffaf yapabilirim ki??
Widget'te yok.

50 kişi okumuş,Allah aşkına neden kimse yardımcı olmuyor :angry:
Kilit ekranında hücresel veri açamazsınız. Lollipop ve Marshmallow'da buna izin verilmiyor güvenlik nedenlerinden dolayı.

Kullandığınız arayüz Xperia Home mu?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Kilit ekranında hücresel veri açamazsınız. Lollipop ve Marshmallow'da buna izin verilmiyor güvenlik nedenlerinden dolayı.

Bilgilendirme için teşekkürler.
Hayır, Clean Foggy | arayüz olsun, ayarlar olsun komple değiştiriyor (arkaplana hoş bir görünüm veriyor. Tavsiye ederim) :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler.
Hayır, Clean Foggy | arayüz olsun, ayarlar olsun komple değiştiriyor (arkaplana hoş bir görünüm veriyor. Tavsiye ederim) :)

o widget ın tema vb bir şey ile alakası yok Android 5+ cihazlarda Google Uygulamasını güncellediğinzde widget ta material design a güncelleniyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
o widget ın tema vb bir şey ile alakası yok Android 5+ cihazlarda Google Uygulamasını güncellediğinzde widget ta material design a güncelleniyor
Yanıtları okumadınız sanırım, biz öyle bir şey demedik ki.
Arkadaş sorumu yanıtlarken arayüzü sordu ben de söyledim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Kilit ekranında mobil veri açamama çok saçma olmuş. Saf Android de ben açıyordum. Şuan miui arayüzündede açılıyor. İki cihazda marshmallow daydi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
0MG90

0MG90

Üye
Kilit ekranında mobil veri açamama çok saçma olmuş. Saf Android de ben açıyordum. Şuan miui arayüzündede açılıyor. İki cihazda marshmallow daydi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazın çalındığı zaman kilit varsa hücresel veri ile onu açabilir. Güvenli değil. (Bağlanacak Wifi yoksa tabi)

Xperia Home sürümü kaçta? Ben en son beta olanı yükledim sorunsuz olarak çalışıyor. Bunu kur istersen.
Xperia™ Home APK v10.0.A.0.63 beta (Güncel Konu)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Yanıtları okumadınız sanırım, biz öyle bir şey demedik ki.
Arkadaş sorumu yanıtlarken arayüzü sordu ben de söyledim.

hayır clean foggy arayüzü vs değiştiriyor demişsiniz ya bende onunla alakası olmadığını belirtmek için o mesajı alıntıladım bu arada yanlış hatırlamıyorsam XPosed modülleri ile o widget şeffaf yapılıyordu ama nasıl olduğunu ve hangi modül olduğunu bilmiyorum

Üst Alt