Z:\Data\Sounds\Digital\beep.rng dosyasını nasıl silebilirim ??? (kaydederkenki bip sesini yoketmek)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mst226

Üye
    Konu Sahibi
Z:\Data\Sounds\Digital\beep.rng dosyasını nasıl silebilirim ??? (kaydederkenki bip sesini yoketmek)
arkadaşlar merhaba

(telefonum 6700 slide ..s60 v3)

denemediğim konuşma kaydı (call recorder dedikleri işte) yapan program kalmadı.....

anladımki bu allahn belası bip sesinden kaçış yok...

bende x-polre programını yükledim

'Z:\Data\Sounds\Digital\beep.rng zıkkım dosyasını buldum

ama silemiyorum özelliklerden salt okunuru kaldırıyorum ama olmuyor...
ne özelliği ayarlanabiliyor ne silinebiliyor ne de taşınabiliyor

beep.rng den nasıl kurtulabilirim ?:off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
z den birşey silinmez.orası telefonun işletim sisteminin bulunduğu yer.

mst226

Üye
    Konu Sahibi
hocam peki bu sesten nasıl kurtulacağım ... dediğim gibi bin tane ses kayıt programı yükledim ayarlarını yaptım..bip bip bip..ötüyor telefon...

tek çare bu beep.rng yi silmek.... peki nasıl ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
forumda öyle kayıt yapan programlar olacaktı.

mst226

Üye
    Konu Sahibi
yeminle 2 gündür denemediğim program kalmadı...ayarlarından beep off enable disable yapmak hiçbir işe yaramıyor....

rom patcher ile sanırım olabilir ama uygulamaya izin verilmedi diyor...

telefonda hacklemiyor ki :(

bendedim

bendedim

Üye
VoxTrack Personal v1.30 türkçe...bu programda bip sesi yok ve mükemmel bir uygulamadır .google da arat bulursun,

mst226

Üye
    Konu Sahibi
programla olcak iş değil...hangi programı yüklesem ötüyor:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur (ayarlarına baktın mı programın sakın demeyin...)

celibar

celibar

Üye
tercihlerden uyarı seslerini kapatıp dene.

mst226

Üye
    Konu Sahibi
maalesef herşeyi denedim kesinlikle olmuyor ...allahın emri illa ötecek nalet olası...hacklenmiyorda telefon...keşke samsung 3600 alsaymışım nokia dan kat kat üstün ya

murat3702

murat3702

Üye
Arkadaşlar akıl veriyorsunuz şu programı yükle, ayarlardan şunu değiştir falan diye ama verdiğiniz akıllarla olmuyor maalesef. Yeni telefonlarda bu bip sesini sizin tavsiyelerinizle kaldırmak imkansız. Ancak yazılım yada patch türü birşey lazım kaldırmak için. Yapabilen varsa hodri meydan buraya yazsın herkes kurtulsun bu meretten.

mustafa uluçay

Üye
aga üç gündürr denemedigim yol kalmadı bip sesini kesmek için. sonunda arkadaşın dedigi gibi tercihlerden kapandi yarim ssaatir gülüyorum kendime salakca ugraştım o kadar... arkadaşim çooookkk saol kurtardın o lanet sesten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt