Yusuf ile Züleyha

RomeusTR

RomeusTR

Üye
    Konu Sahibi
Züleyha, Yûsuf(a.s)a bir mektup yazmaya karar verdi.

"Yûsuf..." diye başladı. Durdu. ... "Yûsuf..." diye bitirdi. Hitaptan öteye geçemedi. Anladı ki aşkın namesinde sernameden öte kelam yok

Ve Züleyha'nın lügatinde Yûsuf'tan öte sözcük yok...

Nazan Bekiroğlu
 
  • Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güzelmiş
 
Bülent872

Bülent872

Kapalı Hesap
Peygamberde aşk adamı oldu ya ne diyim tuhaf bi yüzyıldayız.
 
Jan

Jan

Üye
Asıl durumun ciddiyetini bilmediğimiz için bu yüzyıla Ahir zaman demeliyiz.. Yusuf a.s ın aşkı ne bu dünyaya nede öteki dünyayadır.. Onun aşkı yalnız Allah c.c dır..
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt