Yurtdışından telefon getirmenin dezavantajları ??

Sponsorlu Bağlantılar

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdışından telefon getirmenin dezavantajları ??
Başlıktanda anlaşıldığı gibi arkadaşlar .. Yutdışından telefon getirirsek ne tür sıkıntılar olur... Kayıt işlemi felan dışında tabiki...

TEŞEKKÜRLER CEVAPLARINIZ İÇİN..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Guncellemelerden sonra telefonun cihazin alindigi ulke diline doner. Avrupa birligi uye ulkelerden alirsan bir yil garantili olur bunlarin disindaki ulkelerden gelen cihazlar garanti disi kalir.

Catastropher-53

Üye
Guncellemelerden sonra telefonun cihazin alindigi ulke diline doner. Avrupa birligi uye ulkelerden alirsan bir yil garantili olur bunlarin disindaki ulkelerden gelen cihazlar garanti disi kalir.

Yurtdışından getirttiğimiz telefonu Türkiyeden almış gibi garantiliyemezmiyiz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yurtdışından getirttiğimiz telefonu Türkiyeden almış gibi garantiliyemezmiyiz

Olmaz arkadasim mevzuat boyle. Avrupa birligi uyesi 26 ulkenin herhangi birinden alirsan fatura tarihinden itibaren bir yil garantisi olur. Baska bir ulkeden alirsan mesela cin veya amerikadan garantisi Turkiye'de gecersiz olur aldigin ulkede garantiden faydalanabilirsin.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Hmm . Sağolun bilgileriniz için ..

avcitalip

avcitalip

Üye

Olmaz arkadasim mevzuat boyle. Avrupa birligi uyesi 26 ulkenin herhangi birinden alirsan fatura tarihinden itibaren bir yil garantisi olur. Baska bir ulkeden alirsan mesela cin veya amerikadan garantisi Turkiye'de gecersiz olur aldigin ulkede garantiden faydalanabilirsin.

iyide Türkiye Avrupa birliği ülkesi değil ki :allalla:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
iyide Türkiye Avrupa birliği ülkesi değil ki :allalla:

evet degil ama muzakerelere başlamiş aday ulke. Muzakereler kapsaminda imzalanan ticari anlaşmalar cercevesinde oluşan mevzuat bu şekilde.

avcitalip

avcitalip

Üye

evet degil ama muzakerelere başlamiş aday ulke. Muzakereler kapsaminda imzalanan ticari anlaşmalar cercevesinde oluşan mevzuat bu şekilde.

hmm benim s3 alacağım adam dubai çıkışlı diyor uluslar arası garantisi var diyor kafam karıştı Ali Kemal abi bu konuyu dağıtmayalım zaten ben bir konu açtım linki bu : http://www.maxicep.com/cep-telefonl...ldi-bilgilendirin-beni-arkadaslar-685071.html

sence bu cihazı alıyım mı cevabını konuda bekliyorum bu konu kaymasın :oke: