yurtdışından telefon getirme(yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
yurtdışından telefon getirme(yardım)
Arkadaşlar arkadaşımin arkadaşi yurt dışına gııdp telefon getiyormuş bizim arkadaşada sormuş sanada getitrelim demiş oda galaxsy s3 demiş 1.100 tl demiş Amerakiada sizce normalmi Türkiye sokunca sorun olurmu? Olursa ne yapariz.

Mufche

Mufche

Üye
Amerika fiyatıyla ilgili bilgim yok fakat Türkiye'ye getirdiğinde pasaport kaydı gerekecek buda 100:tl: idi galiba :hmmm

71fatih

71fatih

Üye
Arkadaşım güzel Türkçemizi niye katlediyosun yardım edin yazmak zor mu?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
başlık düzenlendi. Lutfen konu başligi seciminde forum kurallarina uyunuz.

anılbaran

anılbaran

Üye
ne getirirsen getir +130 tl vericen onu unutma

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Türkiye de 1500-1700 arası falan :) yurt dışından 1100 + 130 =1230 tl ... Yani en az 250 lira kar

Why Always Me

Why Always Me

Üye
İranda S3 1000 TL, ne güzel fiyatlar yahu :) Bu arada ucuza alırsın ama satarken de yurt dışı cihaz olduğu için ucuza satarsın, onuda göz önünde bulundur..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yurtdişindan alacaginiz cihaz yurt ici fiyatinin yarisina gelmiyorsa riske girmeye degmez. En azindan garantili cihaz kullanip satarken rahatca satabilirsiniz. İmkaniniz varsa simkilitli cihazi ucuza alip burada unlock edin. O zaman buyuk fiyat farki olur ve ugrastiginiza deger.

d3likanLI

Üye
1100 liraya getiriyor ise tavsiye etmem şahsen 100 lira vergi dairesine 20-30 lira kayıt işlemine vereceksin satmaya kalksan daha ucuza satarsın ki ben olsam kayıtlı da olsam tr dışandan gelen cihazı 2. el almam 1500 liraya rahat rahat bulursun cihazı 250 tl batırmaz seni :good:

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Artık millet 2.el telefon alırken ilk sordukları soru ; garantisi var mı ? hangi firma ? Yurt içi garantili mi ? bu 3 soru onları tatmin etmiyorsa almıyorlar..o yüzden yurt içi cihazı ve bilindik firma garantili cihaz almanı öneririm.

newguard

newguard

Üye
1 ay icinde yurt disindan gelmis bir pasaport ile vergi dairesine telefonun imeisini vererek 100 lira yatiriyosun sonra vodofone avea turkcell gibi bi yerden 10lira karsiligiyla telefonu actiriyosun

ben arabistanda s3 aldım 1200 liraya 1310 a geldi benim aldığım zamanlar mağazalarda en az 1800 e s3 vardı 500 lira az değil telefondada bi problem yok

anılbaran

anılbaran

Üye
bence hiç ugraşma derim 250 tl için.:aman2:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
En az 250 tl kar... Ama senin nasıl bi kullanıcı olduğun da önemli... Eğer temiz kullanırsan yurt dışı olabilir ama temiz kullanmazsan 250 tl daha ekleyebilir, garantili alırsın... Hoş düşme, kırılma falan onlara kullanıcı hatası diyo ya :) karar senin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt