Yurtdışından Gelecek iPhone?..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mooqle

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdışından Gelecek iPhone?..
Merhabalar,yurtdışından iPhone 3GS geldiği an Vodafone veya Turkcell'e IMEI kaydı yaptırdığım an unlock olur mu?..
Bir de IMEI kaydından sonra iPhone'u jailbreakleyebilir miyim?..

Teşekürler...

serhat00

serhat00

Üye
ben yurtdisindayim ama turkcell yada vodafonun boyle bir sorumlulugu alacagini dusunmuyorum

Mooqle

Üye
    Konu Sahibi
Yani Ben IMEI Kaydı Yaptırdığım Zaman Telefona SIM Kartı Taktığım An Servis Gelir Mi Diye Sormuştum?..

serhat00

serhat00

Üye
bak kardesim benim sana demek istedigim vodafona yada turukcell senin telefona imei filan vermez diye dusunuyorum ancak bu forumda telefonu yurtdisindan gelip rahat kullanan arkadaslar vardir umarim onlar sana kesinlikle yardim edecektir zaten

--------------- Ekleme ---------------

ayrica yurt disindan turkiyeye gelen telefon sadece international kart aliyor galiba ben ole duymustum

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
yurt dışından gelen cihazlari ilk etapta kayıdı yapılır bu kayıt sadece cihazın calıntı olmadıgının ıspatı yerine geçer (nokia iphone samsun v.s tum modeller için geçerli bu kayıt ).
iphone hangi ulkede hangi gsm şirketinde aldıysan o karttan başka hiçbir kart çalıştırmaz yurt dısından gelen iphone telefonlar türk hatları kullanamazsın tüm hatları acabilmesi için j.b yapılması lazım su an için sadece 3,1,2 ve alt versiyonlar için j.b var

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
kardeş bu gösterdigin linkte costom fw dikkatini çekerim

andacaykut

Üye
yok be kardesım bende getırdım 10 tl ye telefoncular kırıyorlar sadece sen kayıdını yaptır okadar:ehe

rockboycyprus

Üye
YURTDISI 3gs 16 gb 36. hafta uretımı 05.11.07 fw si olan iphonunumu 3.1.2 versiyondan (3.1.2 versıyon jbsını onceden yapmak şartıyla) 3.1.3 e yukselttım jbsını yaptım artı dunyadakı tum hatlara uyumlu hala getırdım yanı UNLOCK unuda yaptım. yaptım yani arkadasım oluyor ole olmuyor sallıyorsun dıyen olursa sokarım gozune telefonu :)

gsray4ever

gsray4ever

Üye
iphone hangi ulkede hangi gsm şirketinde aldıysan o karttan başka hiçbir kart çalıştırmaz yurt dısından gelen iphone telefonlar türk hatları kullanamazsın tüm hatları acabilmesi için j.b yapılması lazım su an için sadece 3,1,2 ve alt versiyonlar için j.b var

yoo ben yurt dışından gelirken aldıgım 3gsi türkiyede 1 ay kullandım avea hatla. sonra telefon kapandı passporta kaydettirdim türkcele ve hala avea hatla kullanıyorum
ne jailbreak ve ne unlock ne herhangi bişey...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt