Yurtdışı sim kart hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdışı sim kart hakkında
Merhaba arkadaşlar, ingiltereden sim kart geldi. Bedava geldi. Giffgaff diye bir siteden aldım. Bunu Türkiyede nasıl kullanabilirim. Şebekeleri tarayınca sadece ingiltere operatörleri var
Umarım başlığı doğru yere açtım 😊

gonyalı

gonyalı

Üye
Merhaba arkadaşlar, ingiltereden sim kart geldi. Bedava geldi. Giffgaff diye bir siteden aldım. Bunu Türkiyede nasıl kullanabilirim. Şebekeleri tarayınca sadece ingiltere operatörleri var
Neden İngiltere?
Fiyatı 00.00 mıydı?
Türkcell bayisine sormayı denedin mi😉

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
phasan

phasan

Üye
sitesinde etkinlestirme yaziyor

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
  • Kahkaha
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve gonyalı
Wandeta

Wandeta

Üye
Hatlar telefona takıldıktan itibaren 6 ay boyunca kredi yüklemeden çalışmaktadır ve 6 ayın sonunda minimum 5 sterlin / pound bakiye yüklemesi yapabilirsiniz(Hattın aktif kalması içindir ve isteğe bağlıdır).

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Hatlar telefona takıldıktan itibaren 6 ay boyunca kredi yüklemeden çalışmaktadır ve 6 ayın sonunda minimum 5 sterlin / pound bakiye yüklemesi yapabilirsiniz(Hattın aktif kalması içindir ve isteğe bağlıdır).

İyi de hangi şebeke üzerinden kullanacağım. Siteden aktif etmiştim. Şebeke yerinde R harfi yazıyor. Operatörlerin üzerine kaydediyorum ama hiçbir işe yaramıyor ve ne arama ne mesaj atıyor ne de nete girmiyor.

Wandeta

Wandeta

Üye
İyi de hangi şebeke üzerinden kullanacağım. Siteden aktif etmiştim. Şebeke yerinde R harfi yazıyor. Operatörlerin üzerine kaydediyorum ama hiçbir işe yaramıyor ve ne arama ne mesaj atıyor ne de nete girmiyor.
Benim bu konuda bilgim yok verdıgım konudakı arkadasa sorabılırsın sonuçda satış yapıyor bılgisi vardır.

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt