yurt disi kullanimi


Misafir - 769967

iyi gunler,
Vodafone kullanicisiyim. Telefon numram ********. yaklasik iki haftadir yurt disindayim ve arama yapmamama ragmen bana "Gunluk 39 lira olan yurt disi arama paketiniz" basladi mesaji geliyor. Dolayisiyla ay sonu faturasinda problem yasayacagiz...Durumumu arastirip, [email protected] adresime bildirebilir misiniz?
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Buradan edineceğiniz bilgiler tavsiye niteliğinde olur, sizin müşteri hizmetleri ile konuşmanız gereklidir.
 
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang
teknognc

teknognc

Üye
Yanımda uygulamasından Roaming i ya da yurtdışında kullanımı kapatabilirsiniz paketi de iptal edin
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt