Yunanistan'da resmi araçlara hibrit şartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu SahibiYunan hükümeti, tüm resmi araçların artık en fazla 1400 cc motor ve hibrit olması şartını getirdi.
Papandreou hükümetinin aldığı karar ile 2010 yılının sonundan itibaren geçerli olmak üzere Yunanistan'daki bütün resmi araçlar hibrit ve en fazla 1400 cc olacak. Alınan bu karar; bakanlar, milletvekilleri, tüm resmi kurum başkanları ve belediye başkanları için de geçerli olacak. Böylece toplam 50 bin resmi araçta büyük oranda tasarrufa gidilecek.
Sadece başbakan, cumhurbaşkanı, başpiskopos ve meclis başkanı, yine hibrit olması şartıyla en fazla 1600 cc motor gücünde araca binebilecek.
 
  • Beğen
Tepkiler: dexter88
jackalx_06

jackalx_06

Üye
temiz bir dünya için , güzel bir uygulama .paylaşım için sağol enes.
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim ..:oke:
 
'Davut

'Davut

Üye
Güzel bir uygulama
 
dexter88

dexter88

Üye
Güzel bi uygulama evet... Paylaşım için teşekkürler...
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt