Duyuruyu Kapat

Yükselen Burcunuz Aslan İse...

 • 25 Şubat 2009
 • 7223 Okunma
 • 15 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [SIZE=+1]YÜKSELEN BURCUNUZ[/SIZE]
  Yükselen burcunuz karakter özellikleri ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlar. Ben'i oluşturur ve bize birey özelliklerini verir. Başka insanlardan farklılığı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir.İnsanlar bizi yükselen burcumuzla görürler ve bizde dünyayı yükselen burcumuz ile görürüz.

  Yükselen Burcunuz Aslan
  Siz kendine güvenen birisiniz. Başka insanların da sizi beğendiğini düşünürsünüz. Hatta bu konuda iddialı bile olabilirsiniz! İnsanlar sizi süzüyorsa "Ne kadar güzelim" diye düşünebilirsiniz. Aslında daima ilgi merkezi olmak istersiniz. Beğenilmek,ilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyacınızdır. Bunun tersi durumda neşeniz kaçar ve küsersiniz. Ya meydandan kaçmak ya da ilgi çekmenin yollarını bulmak gerekir.Güçlü artistik kabiliyetiniz size her zaman yardım edecektir. Gayet inandırıcı olmayı başarıyorsunuz. Rakip tanımadan istediğiniz kılığa girebilirsiniz. Bunun amacı da krallığınızı kimseye kaptırmamaktır. Zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak sizin için çok önemlidir.Yaratıcı yönleriniz,sanatsal alanlarınız ve kapasiteniz vardır. İlgi duyduğunuz bir dalda son derece başarılı olabilirsiniz. Başkalarını taklit etmekten fazla kendine özgü bir anlayış göze çarpar. Gösterişli,görkemli,canlı renklere sahip şeyler sizi çeker.İşleri planlamada, başka insanları kullanmakta ve çalıştırmakta üzerinize yoktur. Yumuşak ve sevecen görünmenizle bunu kolaylaştırırsınız. Sert etkiler olmayan bir Yükselen Aslan'a kimsenin hayır demeye gücü yetmez.Planladığınız işi yarıda bırakmaz ve sonuna kadar götürürsünüz. Ayrıca sert koşullarda çalışabilir, atak ve girişken olabilirsiniz. Bu ateşli halinizle bazen ortamı da bozarsınız ama, sonunda insanları ikna edersiniz. Yine de diğer insanların bu çılgın tempoya uyması zor olabilir.Siz aynı zamanda mert,açık sözlü ve kendine aşırı güvenen bir insan sayılırsınız. Kendinize güveniniz başka insanların da size güvenmesini sağlar. İnsanları yarı yolda bırakmazsınız ve bu da sizin kazanmanızın nedenidir. Size yapılan iyilikleri de unutmayan bir karakteriniz vardır.Genel olarak gururlu ve kibirli olduğunuzdan yaptıklarınızın beğenilmemesinden hoşlanmazsınız. Küçük görülmeye ve tenkit edilmeye tahammülünüz yoktur. Öfkeniz çok korkunçtur ama sizi uysallıkla sakinleştirebilirler ancak.Hayat enerjiniz ve yaşama sevinciniz yüksektir. Hayatı dolu dolu yaşamak istersiniz. Eğlence düşkünlüğü, kumar ve talih oyunlarına meyil göze çarpar. Spekülasyondan fazla kaçamazsınız. Zodyak'ın en cömert insanları sizin aranızdan çıkar. Kusur sayılır mı bilinmez ama, sizin tek sevgili ile yetinmeniz biraz zordur ! Ayrıca, doğayı,güzel olan şeyleri, konfor ve lüksü de çok seversiniz.Yükselen Aslan burcu size vasat bir boy,geniş bir göğüs,temiz bir görünüm verir. Gençlikte yay gibi hareketli bir beden bulunur. Yıllar geçtikçe daha ağır davranmaya başlarsınız. Saçlarınız açık renklidir ve seyrektir. Gözler mavi veya uçuk gri olabilir. Yüzünüz toparlak, eller ve ayaklar bedene oranla küçüktür.
   


  Yazan: Praetor
 2. Benim yükselenim aslan...
  Ve açıkçası sayılan bu özellikler bedene ilişikin olanları dışında oldukça tutuyor :)
   
 3. Kiminle konuşuyorsun Ata abi.....:ehe
   
 4. Bir konu gördüm beni ilgilendiren. Ve yorum yazmadığımı farkettim, yazdım.
  Ben konuları ve mesajları farklı değerlendiririm. Konuyu açan ben olsam da mesaj yazarım bazen :oke:
   
 5. Pek geçerli bir cevap olmadı ama fazla sıkıştırmayım....:D
   
 6. :allalla:
  Neye takıldığını anlamadım. Sorabilirsin kafana takılanı sıkışmam merak etme :)
   
 7. Herkesin içinde olmaz şimdi....:D
  Şaka yaw ölesine yazdım...:)İnan bir şeye takılmadım...:)Hatta ben

  bunu da öylesine yazdım sen bana bakma...:)
   
 8. Dağıttın konuyu he :ehe
   
 9. salih ve ata oldurdunuz beni gulmekten yaa allah ta sizi guldursun emii
  alemsinizi cocuklar yaa yikildim
  oylesine yazdim diyo biri
  digeride nereye takildin anlamdim diyo
  cok guzeldi
  ben hangi burctanim onu bile bilmiyorum melek soylemi$ti bi ara ama unuttum
  en cok ho$uma giden ise ata nin konuyu açip sonra onu ilgilendirdigini ve mesaj yazmadigini anlayip mesaj yazmasi cok super
  kaç kisi actigi konuyu anliyo ki kac kisi bastan sona okuyo o uzun yazilari ben cogunun anlamayip okumadigina eminim ozur dilerim ata ben daha cok dagittim konuyu galiba :mahcup: neyse ben gidip hangi burctanim onu ogreneyim:)
   
 10. melegin konusunu buldum biraz a$agilarda bana sen aslansin bunu hiç unutma demi$ aslanmi$im ben e bidaha unutmayayim artik
   
 11. aslan burcuyum yükselenimde aslan :d
   
 12. bunlar hariç hepsi tutuyo :oke:
   
 13. ay ben ben :)
   
 14. aynen :ok2:
   
 15. Evet aramıza bir arkadaşımız daha katıldı: denizseviyesi
  Umarım yorumlarını paylaşır bizlerle...
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/10/2017 - 14:37