Yüksek Çözünürlüklü Jolla Logoları

• 21 Eylül 2012
  • 1096 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaşlar uğraşıp sizler için en yüksek çözünürlüklü Jolla logolarnını yaptım umarım beğenirsiniz.

Bu da en yüksek çözünürlüklü hali:
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: pRime.

Yüksek Çözünürlüklü Jolla Logoları İndir

Cihanî Sultan ve doctorrr bunu beğendi.
  2. ha bunlar senin yani :hmmm güzelmiş :spr

3. Güzelmiş hünkarım ellerine sağlık.Bu Jolla'dan pek iş çıkacağını sanmam ama...

doctorrr bunu beğendi.
  4. logoyu ben yapmadim. varolan logonun cozunurlugunu bayaa bir yukselttim.

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  5. eline sağlık Serdar bir ürünleri görelim bakalım ;)

6. aynen evet asıl işi tizen götürecek ama onda touchwiz ui kullanılacakmış olamaz ya :off:

7. eklentideki efektleri ben yaptim.

- - - Eklendi - - -

nokia n9u bu adamlar yapti zaten is cikip cikmamasi nasil bir cihaz yapacaklarina bagli bence hunkarim.

- - - Eklendi - - -

Can valla baya bi ugrastim pikselleri duzeltmek icin. orjinal boyutu 350x500 gibi bir seydi bunun normalde. yuksek cozunurluklusu hic yok bu logonun.

8. aynen yok ben indirdim bile pcye..

Yunus tizen N9 da çalışıyor mesele değil.. Ama touchwiz ui olması saçma ve kötü tabiki..

9. tizen tutacak ama samsung tutmamasi icin elinden geleni yapiyor. proje 1 sene ertelendi.

10. bence google da bu işin içinde hatta elop bile el atmıştır o derece karşılar..

11. Beyler asıl Tizen'de iş yok kanımca MeeGo kadar bile dayanamayacak Tamam hala Samsung o Kapalıcı Amerikan CEO'ların eline geçmedi ama gayet google bağımlısı asıl iş Jolla'da Qt+Nokia Mühendisleri + Yepyeni bir yönetim anlayışı + Linux Ekosistemi +N9 popülaritesi + Açık kaynak Toplulukları Jolla en az Tizen kadar yankı yapacaktır sanırım bu yıl sonuna doğru da bir cihaz duyuracaklar

12. Hayırlısı be gülüm :coold::thumbup::bud::halay2:

13. değiştirecem şu imzayı ya :zzz:

14. :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 14:27