"yüklenemiyor" hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Dark_65

Dark_65

Üye
    Konu Sahibi
"yüklenemiyor" hatası
Arkadaşlar ben telefonuna norton hack indirmek istedim yarısına kadar yüklendikten sonra "yüklenemiyor" hatası verdi çözümünü bilen var mı

Cadillac34

Üye
Arkadaşım sen hiç arama yapmıyor musun forumda?

Dark_65

Dark_65

Üye
    Konu Sahibi
Arama yapdım ama işe yarar bir sonuç çıkmadı

Dark_65

Dark_65

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama tam yüklenirken yarıda kesilip "yüklenemiyor" hatası veriyor telefon hacklidir de yine aynı hatayı veriyor

Cadillac34

Üye
Uygulama tam yüklenirken yarıda kesilip "yüklenemiyor" hatası veriyor telefon hacklidir de yine aynı hatayı veriyor
Eğer daha önceden aynı uygulamadan yükleyip kaldırdı isen muhtemelen o uygulamanın kalıntılarını kalmış olabilir ve o kalıntıları silmen gerekiyor. Bunu uygulama yöneticisinden yapabilirsin.

Dark_65

Dark_65

Üye
    Konu Sahibi
Eğer daha önceden aynı uygulamadan yükleyip kaldırdı isen muhtemelen o uygulamanın kalıntılarını kalmış olabilir ve o kalıntıları silmen gerekiyor. Bunu uygulama yöneticisinden yapabilirsin.

hayır daha önce hiç yüklemedin

Cadillac34

Üye
hayır daha önce hiç yüklemedin
O zaman Ram yetersiz kalıyor demek ki. Rami yetersiz kalan telefon ne oyun yükler ne de uygulama. Ayrıca, yükleceğin uygulamaların telefona uyumlu olması gerekir. Uyumlu olmayan telefonlar da yüklenemiyor hatası verebilir.

PALA.

PALA.

Üye
O zaman Ram yetersiz kalıyor demek ki. Rami yetersiz kalan telefon ne oyun yükler ne de uygulama. Ayrıca, yükleceğin uygulamaların telefona uyumlu olması gerekir. Uyumlu olmayan telefonlar da yüklenemiyor hatası verebilir.
olabilir hocam. Telefonda bir nevi mini bilgisayardır ve eksik bileşen olması durumunda program yüklenmez mesela network faremework 4 olmasa autocad yüklenmez şarttır. Aynı şey telefon içinde geçerli.

Artık symbiana destek kalmadı.Soft format atıp deneyebilirsin. Yada temiz evols yükle hiç uğraşma yüklemede sorun yaşama ihtimaline karşı tabi önemli verilerini yedekle

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
kadikoy

kadikoy

Üye
telin hacklı ise (rom patcher plus) yüklü olması lazım.rom patcher bul ve aç onun içersinde install server RP+ve Open4All RP+ yazan iki satırıda tıklayarak Yeşil yap. programı kapat sonra istediğin programı yükle ,yüklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: 19_03A

Üst Alt