Faturasız Yükle Kazan

bulut6842

bulut6842

Üye
    Konu Sahibi
Yükle Kazan teklifleri aşağıdaki detaylarda yükleme yapan ilgili listelerdeki abonelere 90 gün boyunca ücretsiz olarak tanımlanır:
  • 15-25TL değerinde paket ya da TL yükleme yapan aboneler 30 gün boyunca kullanabileceği her yöne 100 dakika ve 1GB Internet
  • 25TL ve üzeri değerinde paket ya da TL yükleme yapan aboneler 30 gün boyunca kullanabileceği her yöne 250 dakika ve 2GB Internet
  • TL ve paket yüklemesi yapan aboneler 7 gün boyunca kullanabileceği her yöne 500 dakika ve 2GB Internet
Yeni Hazırkart Sadakat Programı"nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen kitleler Yükle Kazan 100 dk ve 1 GB, Yükle Kazan 250 dk ve 2 GB ve Haftalık Yükle Kazan 500 dk ve 2 GB tekliflerine kayıt edilecek ve yükleme sonrası SMS ile bilgi verilecektir. 29 Aralık 2016'dan itibaren:

2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre ses harcamasını % 11 ve üzeri düşüren, son 3 ay en az 1 kere yükleme yapmış aboneler, 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son ay önceki 3 ay ortalamasına göre data harcamasını % 8 ve üzeri artıran, son 3 ayda en sık yüklediği kart tipi 20 TL ve üzeri olan, son 3 ay en az 1 kere yükleme yapmış aboneler, 2 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 6 ay veya daha fazla zaman yükleme yapmamış aboneler arasından en son yükleme yaptığı ay 10 dakikadan fazla konuşmuş olan aboneler belirli istatistik modellerine göre kategorize edilip listelere kaydedilecektir.
Bu kampanya dan yararlanan varmı arkadaşlar
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Genelde Haftalık Verirdi Noldu
 
bulut6842

bulut6842

Üye
    Konu Sahibi
2 tane aylık 1 tane haftalık var bu kampanya mesaj i gelen oldumu acaba
 

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
349
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
196
yeumyang
yeumyang
Cevap
5
Görüntüleme
418
fatihmenteş
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
182
yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt