Youtuße'ye direk girmek (kesin çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasarcan66

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirin içindeki host dosyasını C:Windows/system32/drivers/etc klasörüne kopyalayın aynı dosyadan zaten var değiştirilsin mi derse evet deyin ve youtube ye girin eğer girmezse bilgisayarınızı yeniden başlatın ve youtube ye girmeyi birkez daha deneyin direk girecektir

DENENDİ ÇALIŞIYOR VİRÜS TARAMASINDAN GEÇİRİLMİŞTİR!

KOLAY GELSİN

İŞTE LİNK :

RAR ŞİFRESİ : yasarcan
 

yasarcan66

Üye
    Konu Sahibi
Youtube'ye artık yukarda verdiğim host dosyası ile girilmiyor.
youtube'ye girmek için opendns nin dns adresini kullanarak giriyoruz.
OpenDNS DNS'Sİ: 208.67.222.222 - 208.67.220.220
bu dnsleri Ağ bağlantılarıma girmeniz gerekiyor.

Ağ bağlantılarıma sağ tıklayın özellikler deyin.Sol üstte ''bağdaştırıcı ayarını değiştirin'' yazan yere basın.bastıktan sonra karşınıza ''Yerel ağ Bağlantısı'' gelecek.Yerel Ağ bağlantısına sağ tıklayıp özelliklere tıklayın.Karşınıza işaretli yerler gelecek.Burada ''Internet Protokolü sürümü 4 (TCP/IPv4)'' yazan yere 1 kere tıklayın ve özellikler yazan yere tıklayın.Karşınıza gelen pencerede ''Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:'' yazan yeri işaretleyin ve şu DNS'leri oraya yazın
''Tercih Edilen DNS sunucusu'' yazan yere : 208.67.222.222
''Diğer DNS Sunucusu'' yazan yere : 208.67.220.220
yazın ve sol alttaki ''Çıkarken ayarları doğrula'' yazan yeri iişaretleyin ve ''Tamam''a basın.Sonra gelen pencerede ''Kapat''a basın.artık youtube'ye girebilirsiniz.

NOT: Yukarıdaki DNS yazma işlemi Vista ve Windows 7 için geçerlidir.XP'de dns'nin nasıl yazıldığını googlede araştırarak bulabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt