Youtube'dan video izlemek için yapılması gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

ilimli

Üye
    Konu Sahibi
Youtube'dan video izlemek için yapılması gerekenler
Youtube den video izlemek icin yapılması gereken ayarı yazacağım. Bu ayar ile program indirmeden realplayer üzerinden sorunsuz youtube'den video izleyebileceksiniz. Çok kişi sorun yaşadığı için böyle bi konu açma gereği duydum. İşinize yarayacağını umuyorum.

Yapılması gereken ayar:

Realplayer'a girip Ayarlar diyoruz. Karşımıza çıkan seçeneklerden Akış olanı (bazı telefonlardabağlantı diye yazar) seçiyoruz. Akışa girdiğimizde Şebeke seçeneğini açıyoruz ve varsayılan erişim noktasına kullandığımız yapılandırma ayarını seçiyoruz.

bu işlemi yaptıktan sonra youtube'ye girdiğimizde videoları izleyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: mertcank

-efşan

-efşan

Üye
saol dostum n73 te çalıştı

ilimli

Üye
    Konu Sahibi
sende sağol nokia'nın tüm modellerinde bu yolla youtube'den rahatlıkla video seyrediliyo benim denediğim modeller E63 - N70 - N73 - 6630

batu9842

Üye
E71 denendi sorunsuz ve mükemmel çalışıyor. teşekkürler dostum.

rapman

rapman

Üye
m.youtube sitesinden izleyemiyor muydunuz ?
ben N95'imde rahatça izleyebiliyorum.

fatih_347

Kapalı Hesap
saol gardas bide realplayerden tv izleniyomus o nasıl oluyo acep:oke:

uribaju

uribaju

Üye
güzel bir bilgi teşekkürler

lwalton07

Üye
saol dostum bende erişim noktası yok diyordu şimdi sorun çözüldü good boy seni

aeu

Üye
Youtube den video izlemek icin yapılması gereken ayarı yazacağım. Bu ayar ile program indirmeden realplayer üzerinden sorunsuz youtube'den video izleyebileceksiniz. Çok kişi sorun yaşadığı için böyle bi konu açma gereği duydum. İşinize yarayacağını umuyorum. Yapılması gereken ayar:Realplayer'a girip Ayarlar diyoruz. Karşımıza çıkan seçeneklerden Akış olanı (bazı telefonlardabağlantı diye yazar) seçiyoruz. Akışa girdiğimizde Şebeke seçeneğini açıyoruz ve varsayılan erişim noktasına kullandığımız yapılandırma ayarını seçiyoruz. bu işlemi yaptıktan sonra youtube'ye girdiğimizde videoları izleyebiliriz.
Kardesim cok sagol :)

Üst Alt