youtube videolarını nahgi playerle düzenlenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
youtube videolarını nahgi playerle düzenlenir.
5800 telefonuma youtubeden şarkı ilahi klipleri indirdim.şöyle yaptım D'ye klipler diye klasör oluşturdum.indirme yöneticisinide buraya yönlendirdim.yoru youtubeden direk buraya iniyor.mp4.
sorun şu;telefonumda ucplayer 3.0 var,doumi müzik player var.x plorer var.
klasörden seçiorm çal idyorum direk ucplayer açılıyor birinci sorun geç açılıyor ikinci en önemli sorun diğerine geçmiyor nasıl düzenleyebilirim.
douim hani şu çin yapımı pplayerin listesine kilpleri ekleyemiyorum galiba sadece mp3 çalıyor.
uc playere kütüphane nasıl oluşur.var olan tüm müzik-klipleri listeye ekleyip sırayla çalsın istiyrum.
-x-plorer başka konuda sordum ama cevap alamamıştım ses seviyesi çıkmıyor o yüzden sesi sabit hatta kaldrıp başka sürüm yükledim yine aynı ne yapabilirim.
teşekkürler...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ucplayer sırayla açmıyormu videoları
ben de açıyor da

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
nasıl o hale getirebilirim.yani uc playerin listesine/kütüphaneine nasl ekleyebilirm.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Normalde Uc playeri açınca otomatik olarak tarayıp bulması gerek
taramıyorsa şöyle yap
Uc player'i açıp Menu/ management/ updatelist tıklarsan
Telefon ve hafıza kartındaki tüm videoları tarar ve otomatik olarak ekler

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
evet taradı.sağol kardeşim.kolaylık oldu.yalnız şimdi burada aile videolarımıda buldu filmlride buldu.peki şöye bir düzen nasıl yapabilirim.d:içinde klipler diye klasör oluşturdum youtubedeki ilahileri oraya koydum sadece bunu listelesin ve ırayla çalsın.diğerlerini göstermesin.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Göstermesini istemediğin videoları menu/ management/ delete yaparak listeden çıkarıp sadece oynatmasını istediğin videoları listede bırakabilirsin

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
sadece o listeden siler değil mi?yani telefondan silmez?birde hangi formatları çalıştırıyor.mp3 de çalışıyor mu?youtubeden indirmek istediğim soruyor hangi format diye hep mp4 işaretliyorum uygunu bu mu?birde ayarlarında şu işaretli olsun dediğin var mı?anlamadığım için güzel bir yönü vardır bilmediğimden yararlanamıyor olabilirim?

---------- Eklendi @ 15:03:02 ---------- Yazıldı @ 15:01:19 ----------

evet sırayla ilerliyor birde çok geç ilerliyor yani diğerine geçiyor.bunun ayarı var mı?hızlandırmak

Emrgncy

Emrgncy

Üye
mp3 desteklemez
mp4, 3gp, avi, flv gibi sadece video formatları çalıştırır

delete yaptığın video sadece listeden silinir hafızadan silinmez

Birde ayarlardan default decoding'i software decoding olarak işaretle
diğer ayarları pek bilmiyorum, deneyerek en stabil hangisi ise o ayarda bırakabilirsin

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
ellerin dert görmesin.teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt