YouTube Vanced v15.25.36 [NO ROOT] [SAP] [Reklamsız - Arka Planda Çalan]

Sponsorlu Bağlantılar

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Bendeki microGnin sürümü 0.2.6 ve kaldırmadan yeni youtube vancedi yükledim. Öncesinde vancedin eski sürümünü kaldırdım. Yükleme tamamlandıktan sonra açtım tüm hesaplarım kayıtlı bir şekilde duruyordu.
Mesaj birleştirildi:

Yeni sürümde videoya yapılan yorumlara yorum yapılmış ise o yorumlar açılmıyor

Geri bildiriminiz için teşekkürler, öncelikle sıfır kurulum yapmayı bir dener misiniz? telefonunuz da ki microG ve youtube vanced i kaldırın konuda paylaşmış olduğum yeni sürüm dosyalardan önce micro G sonra Yotube olacak şekilde sırasıyla bir kurup deneyin sorun devam ederse tekrar bildirin bende bahsettiğiniz hatayı kontrol edeceğim.

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.33.34) yeni sürümü çıktı tamamen türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:
- Yine Vanced logo ve Orijinal logo'lu 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- Uygulama açılışında siyah ekranda kalma sorunu giderildi.
- Video altındaki yorumların gözükmeme sorunu giderildi.

Önemli Not: Lütfen eski versiyonun üzerine güncelleme yapmayınız sizdeki versiyonu kaldırıp yeni versiyonu sonra kurunuz ve kurulumda hata almamak için aşağıda verdiğim linklerden önce microG uygulamasını kurup ondan sonra YouTube apk yı kurunuz.

Link1:
Link2:
Link3:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kolombo28, Silinen Üye 2626675 ve gonyalı

yaren_70

Üye
Micro g yüklenmiyor. YouTube proğramı yükledikten sonra açtığında açılmadan kapanıyor

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Micro g yüklenmiyor. YouTube proğramı yükledikten sonra açtığında açılmadan kapanıyor

Öncelikle temiz kurulum yapmayı denediniz mi? Cihazınızda ki micro G ve youtube vanced uygulamarını silin sonra sırasıyla önce micro G sonra Youtube apk yı yükleyiniz.
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar bu arada yeni bir verisyon daha çıktı logo güncellemerini yapıb kısa zaman içerisinde sizlerle paylaşacağım takipte kalın.

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.38.35) yeni sürümü çıktı güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:
- Sadece Original logo'lu ve Amoled siyah temalı versiyon eklenmiştir
- YouTube Vanced logo YouTube original logo ile değiştirilmiştir
- Yeni sürüm micro-G eklenmiştir.

Önemli Not: Lütfen eski versiyonun üzerine güncelleme yapmayınız sizdeki versiyonu kaldırıp yeni versiyonu sonra kurunuz ve kurulumda hata almamak için aşağıda verdiğim linklerden önce microG uygulamasını kurup ondan sonra YouTube apk yı kurunuz.

Link1:
Link2: Micro-G v0.2.12.203316 (Oturum Açma)

Wandeta

Wandeta

Üye
Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.38.35) yeni sürümü çıktı güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:

Link1:
Eline saglık birde ingilizce olan yerlerde Türkçe olaydı iyiydi.

adanali ali

adanali ali

Üye

Detaylar:

Link1:
wancet logolu lınkide eklemisiniz

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Eline saglık birde ingilizce olan yerlerde Türkçe olaydı iyiydi.

Çalışmalarımız devam ediyor yakın zamanda %100 türkçeye çevrilmiş versiyon paylaşılacaktır, şimdilik türkçe versiyon isterseniz üst başlıkta paylaştığım bir önceki sürümü indirebilirsiniz.

wancet logolu lınkide eklemisiniz

Vanced logo versiyon aşağı bağlantıda sunuyorum buyurun.

Link1:

• Beğen
Tepkiler: adanali ali
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.40.37) yeni sürümü ile birlikte tamamen %100 türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:
- Yine Vanced logo ve YouTube logo'lu 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- YouTube Vanced uygulama ismi YouTube olarak düzeltilmiştir
- Uygulama içi tüm menüler %100 Türkçeye çevrilmiştir
- Eski veya orta seviyeli 64 bit destekli olmayan cihazlar için ayrı bir versiyon apk linki eklenmiştir.

Edit: YouTube Vanced çalışmalarımı artık yeni açtığım konu içerisinde paylaşıyorum güncellemelerden haberdar olmak için takip etmeyi unutmayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve adanali ali

Üst Alt