Haber YouTube Red gidiyor, YouTube Music geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Red gidiyor, YouTube Music geliyor!
YouTube Red gidiyor, YouTube Music geliyor!

Dünyanın bir numaralı video paylaşım sitesi YouTube, iki yıl önce YouTube Red adını verdiği bir hizmeti duyurmuştu. Spotify ve Apple Music gibi servislerle rekabet etmek isteyen YouTube, bu yeni hizmeti ile isteğe bağlı müzik hizmeti sunacaktı. Şimdi ise bu hizmetin adı değişiyor: YouTube Music.

Dünyanın bir numaralı video paylaşım sitesi YouTube, iki yıl önce YouTube Red adını verdiği bir hizmeti duyurmuştu. Spotify ve Apple Music gibi servislerle rekabet etmek isteyen YouTube, bu yeni hizmeti ile isteğe bağlı müzik hizmeti sunacaktı. Şimdi ise bu hizmetin adı değişiyor: YouTube Music.

YouTube mobil için gizli mod özelliği geliyor!YouTube mobil için gizli mod özelliği geliyor!Tarayıcılarınızda kullandığınız Gizlilik Modu artık Youtube'un Android uygulamasına da geliyor! İzlediğiniz videolar artık geçmişinizde saklanmayacak!
YouTube Red seçeneğini satın alan YouTube kullanıcıları istedikleri videoları reklamsız olarak izleme seçeneğine sahipti. Bu seçeneğe sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 10 dolar karşılığında bu imkanı yaşayabiliyorlardı.

YouTube Music ile reklamsız video seçeneğine zam geldi!
Yeni servis YouTube Music ile müzik klipleri ve diğer videolar arasında bir ayrıma gidiliyor. Yine aylık 10 dolar vermek isteyen kullanıcılar YouTube Music‘teki yalnızca müzik kliplerini ve ilgili içeriği reklamsız olarak izleyebilecek. Ancak YouTube içerdiği tüm videolardaki reklamları kaldırmak için aylık 12 dolar karşılığında YouTube Premium adıyla bir hizmet daha sunuyor.

İki hizmet arasındaki farkları bir görselle duyuran YouTube, yaptığı bu gizli zam ile reklamsız video izlemek isteyen kullanıcılarını kızdırmışa benziyor.

Kaynak: shiftdelete

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Ben adblock sayesinde bedava yaşıyorum o reklamsız özelliği. Satın alanlar gerçekten safmış. Bu özellik için aldılarsa.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
@Emrevitus orda haklısın ama ad blokc yüklerken dikkat ettiysen yüklerken bikaç izin istiyo, bende kullanıyom ama pek güvenemiyom.
Normal Premium satın alsan, ad block a göre biraz daha güvenli.
Bana bırakırsan hiç uğraşmam bu konuda.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
@Emrevitus orda haklısın ama ad blokc yüklerken dikkat ettiysen yüklerken bikaç izin istiyo, bende kullanıyom ama pek güvenemiyom.
Normal Premium satın alsan, ad block a göre biraz daha güvenli.
Bana bırakırsan hiç uğraşmam bu konuda.
Yıllardır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı olmadı. Ayrıca o hesabın tamamen güvenli olduğunu kim söyledi. 1.cisi bir sorun olduğunda başvuracağın bir merkez yok 2.cisi oynadığın her oyun pc veya mobil her oyunun sözleşmesi veya izinleri vardır. Kabul etmezsen oynayamazsın. O yüzden yıllardır kullandığım ADDBLOCK programından çok memnunum. Reklamsız youtube için 10 dolar yani en az 40 tl veremem. :D

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve PALA.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
@Emrevitus bana bırakırsan ikisiyle de uğraşmam dedim.

2625641

Kapalı Hesap
Spotify, Fizy gibi ilerler ise Youtube ciddi para kazanır ve Spotify olmasa da Fizy'i bitirebilir.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7

Cadillac34

Üye
Zaten müzik dinlerken kota yiyor, birde üstüne kota + ücretli hesap mı açıp dinleyeceğiz? Hiç para vermem ve de hesap da açmam. Tamamen gereksiz iş.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
utknmz

utknmz

Üye
Ülkemizde doların fiyatı malum olduğuna göre bence bulaşılmaz.. 12$ ile neler yapılır belli değil.. :icelim:

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Arkadaşlar youtube reklam görmek istemiyorsan, para verecen olayını masaüstü sürümünde de eskiden beri yapıyor.
Az para değil 10 - 15 dolar istiyor, bizim paramızla 60 lira civarı ediyor ki yanlış hatırlamıyorsam bu senelik ücreti.
Konser bileti bile daha ucuz :) Yükledim youtube adblock eklentisini geçtim. Zaten izleyicilerden gelir elde ediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Arkadaşlar youtube reklam görmek istemiyorsan, para verecen olayını masaüstü sürümünde de eskiden beri yapıyor.
Az para değil 10 - 15 dolar istiyor, bizim paramızla 60 lira civarı ediyor ki yanlış hatırlamıyorsam bu senelik ücreti.
Konser bileti bile daha ucuz :) Yükledim youtube adblock eklentisini geçtim. Zaten izleyicilerden gelir elde ediyorlar.
Zaten var olan bir şey. Videoyu yükleyen kullanıcı reklamı da ekliyor. Seni çeşitli sayfalara yönlendiriyor. Müzik dinlerken veya video izlerken tam ortasında çıkıyor ve insanı sinir ediyor.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Zaten var olan bir şey. Videoyu yükleyen kullanıcı reklamı da ekliyor. Seni çeşitli sayfalara yönlendiriyor. Müzik dinlerken veya video izlerken tam ortasında çıkıyor ve insanı sinir ediyor.
Aynen öyle reklam engelleyici kullanmasak bir filimde belki 10 defa reklam çıkıyor, televizyon gibi :)

Cadillac34

Üye
Mobilden girince reklam çıkmıyor. Ama görüntü kalitesi iyi değil.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Yillardir adblock kullanirim isin komik yani youtube google in ama chrome store da adblock mevcut kendi ayaklarina sikiyorlar

PALA.

PALA.

Üye
@Emrevitus Eee rakipleri çok isterse olmasın mağazada adblock.
Zaten adblock eklentisinin yapımcısı aynı eklentiyi tüm tarayıcılarda çalışacak şekilde hazırlıyor.

• Beğen
Tepkiler: Emrevitus
Emrevitus

Emrevitus

Üye
@Emrevitus Eee rakipleri çok isterse olmasın mağazada adblock.
Zaten adblock eklentisinin yapımcısı aynı eklentiyi tüm tarayıcılarda çalışacak şekilde hazırlıyor.
Bedava reklamsız özelliği kullanıyorum var mı ötesi. :D

• Beğen

Üst Alt