Youtube için tasarım fikri?

Sponsorlu Bağlantılar

Poseicher

Üye
    Konu Sahibi
Youtube için tasarım fikri?
Arkadaşlar yeniyim "fotoğraf tasarım" falan çok aradım konuyu bulamadım buraya yazıyorum.

YouTube kanalım var, Profil fotoğrafı nasıl olmalı bilmiyorum. Tam 1 haftadır düşündüm düşündüm bulamadım bulsam kendim yapacağım ama fikir yok aklımda.

Isim uydurma bişey ben uydurdum anlami olmadığı için fikir gelmiyo açıkçası.

Bi fikir verirseniz çok sevinirim.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ne Hakkında İse Ona Göre Seçmelisin

• Beğen
Tepkiler: Poseicher
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 Haftadır Bir Resim İçin Düşünüyorsan O Zaman Ölene Kadar Ahiret İçin Düşünmelisin :D

Poseicher

Üye
    Konu Sahibi
1 Haftadır Bir Resim İçin Düşünüyorsan O Zaman Ölene Kadar Ahiret İçin Düşünmelisin :D

Evet malesef bi resim için düşündüm 1 hafta hatta uğraştım da ama istediğimi bulamıyorum. ben böyle takıntılı bir insanım maalesef :(

UpOneTR

UpOneTR

Üye
şu profili ben yapmıştım çok basit sembolleri yerleştirerek yapabilirsin :) :) özgünlük sana kalmış kanalın ne üzerine ise ona uygun bir şey yapmalısın

Poseicher

Üye
    Konu Sahibi
şu profili ben yapmıştım çok basit sembolleri yerleştirerek yapabilirsin :) :) özgünlük sana kalmış kanalın ne üzerine ise ona uygun bir şey yapmalısın

güzel yapmışsınız, reklam gibi olmazsa benimkide "poseicher" bugün yaptım bi bakarmısınız nasıl olmuş :) zahmet olmazsa.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
güzel yapmışsınız, reklam gibi olmazsa benimkide "poseicher" bugün yaptım bi bakarmısınız nasıl olmuş :) zahmet olmazsa.

Güzel duruyor ama sürekli onu mu oynayacaksın başka bir içerik olmayacak mı?

Poseicher

Üye
    Konu Sahibi
Güzel duruyor ama sürekli onu mu oynayacaksın başka bir içerik olmayacak mı?

Bilgisayarım yok kuzenim 2 ay içinde amerikadan göndereceğini söyledi bende cs:go arma 3 ve gta 5 alıcam yani şimdilik böyle maalesef geçmiyor günler napalım :) orayada güzel durdu diye öyle yazdım.