Youtube İçin Arka Plan Müzik Önerilerinizi Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Youtube İçin Arka Plan Müzik Önerilerinizi Bekliyorum
Merhaba arkadaşlar , youtube da kullanmak üzere arkaplan önerilerinizi merak ediyorum. Müzik konusunda baya bilgisizim millet nerden buluyor o müzikleri cidden merak ediyorum

PALA.

PALA.

Üye
Konuya göre fon tavsiyesinde bulunulabilir.
Basit konuya hareketli, ağır konuya ise sakin fon yapabilirsin, böylece izleyenlerinde kafası karışmaz...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
djhiguramos

djhiguramos

Üye
"no copyrighted music" diye aratmanız gerekiyor google'da yoksa telif yersiniz, tabi aslolan lisans durumunu bilmek ve lisans durumlarını bilmek gerekiyor ve ihtiyaç duyulan lisansta müzik aramak gerekiyor. lisans tiplerini öğrenebilir ona göre aratabilirsiniz, videoların üzerinden para kazanmayacaksanız oldukça geniş bir skalada müzik bulabilirsiniz. Ayrıca youtube'un kendi müzik arşivi var videolar için onları deneyebilirsiniz. (youtube studio-> audio library)

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ncs nın Müziklerine Baktın MI?

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Konuya göre fon tavsiyesinde bulunulabilir.
Basit konuya hareketli, ağır konuya ise sakin fon yapabilirsin, böylece izleyenlerinde kafası karışmaz...
Genel bir liste lazım bana . Hiç bilgim yok . En son minerali videosundakileri kopya çekerek eklemiştim .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bide Video Düzenlemede Ses Ekle Var Oradanda Farklı Müzikler Ekleyebilrisin
Buda Dediğim Kanal İstediğini İndir Kullan

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
arslan3332

arslan3332

Üye
YouTube stüdyo içerisinde nerdeyse binlerce telifsiz müzik var kullanılan müziklerin kaynağı orası aranılan bütün türde müzik mevcut.

• Beğen

Üst Alt