Youtube Embed Proxy Kodu Youtube Embed Proxy Kodu


mehmeter046

Üye
    Konu Sahibi
Youtubenin kapanmasından dolayı sürekli sıkıntı yaşayan arkadaşlar için websitem olan üzerinden embed kodu yazdım.web sitenize ya da blogunuza

<iframe width="645" height="365" src=" youtube$id" frameborder="0" allowfullscreen scrolling="no"></iframe>

ekleyerek videoları çalıştırabilirsiniz.

not:youtube$id= www. youtube. com/watch?v=CfihYWRWRTQ kırmızı ile yazan yer.

Örnek Kod =
HTML:
<iframe width="645" height="365" src="http://dnstube.tk/embed.php/bFgTf-fFUSo" frameborder="0" allowfullscreen scrolling="no"></iframe>
 
  • Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt