YotaPhone 2 cep telefonu parçası ve aksesuarı satılabilir mi?


RooD

RooD

Üye
    Konu Sahibi
Elimde YotaPhone 2'ye ait ön camı (lens) mevcut. 2 yıl önce cihazımı tamir edecektim ama etme fırsatım da olmadı zamanım da olmadı. Kaldı ki telefon öteki tarafa gitti. Öylece duruyor jelatininde. Ayrıca bu cihazın 3 tane kılıfından var. Hatta öyle ki kılıfın biri poşetinde duruyor. 1 adet ise kırılmaz cam koruyucusu mevcut telefon için. Bunları satabileceğim bir yer var mı? Mesela telefoncular alır mı?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt