yol gosterin bana :(((

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
yol gosterin bana :(((
3 yillik iliskim war ve 4 yildir kiz arkadasimi sewen biri war beni tehdit etti ailesine soylerim gibisinden birakmami istedi ben bunu goze alamadim kizin hayati yanacagina bnmki yansin istedim kiz yanlis anladi o cocuktan korktugumu kactigimi anladi cikmaz sokaktayim kiz benden nefret ettigini hic bu kadar sogumadigini soyledi ben ne dusunurken neler oldu yakwardim yakardim bos cikti hani kizda o cocugu sewiyo desem yok sewmiyo tiksiniyo beni sewdigini adim gibi emindim ama birden oldu bunlar yikildim yardim edin dostlarim :(((

marist

marist

Üye
konu yanLış yerde .

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
yahu senin dert ettigin seye bak

marist

marist

Üye
OLup biteni anLatsaydın ya kıza ? Sen zarar görme diye cekildım falan?

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
anlattim kardes defalarca p cocuktan.korktugumu urktugumu anladi kizdanda olduk herseydende uyuyamiyorum kavga etsem cocukla cozum olmaz yarin ben onu yakalarim obir gun o beni yakalar boyle boyle dewam eder haksiz miyim

marist

marist

Üye
anlattim kardes defalarca p cocuktan.korktugumu urktugumu anladi kizdanda olduk herseydende uyuyamiyorum kavga etsem cocukla cozum olmaz yarin ben onu yakalarim obir gun o beni yakalar boyle boyle dewam eder haksiz miyim

istediğin neyse onu yap şimdi birşey söylersek basına bisey gelirse olmaz giremem günahına

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Arkadaşlar burası Kürtçe forum değildir bu yüzden ana diliniz Türkçe yi konuşun,

• Beğen
Tepkiler: kedi006

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar burası Kürtçe forum değildir bu yüzden ana diliniz Türkçe yi konuşun,

benim ana dilim kurtce napacaz ben kurdum sana ayak uyduruyorum turkce konusuyorum istesen kurtcede konusurum karisamazsin ozgurum hakkim war rahatsiz oluyorsan cikarsin forumdann burada irkcilik yok herkes esit bn kurdum diye kurtce konusamicak miyim

EroL

EroL

Emekli Yönetici
benim ana dilim kurtce napacaz ben kurdum sana ayak uyduruyorum turkce konusuyorum istesen kurtcede konusurum karisamazsin ozgurum hakkim war rahatsiz oluyorsan cikarsin forumdann burada irkcilik yok herkes esit bn kurdum diye kurtce konusamicak miyim

Senin bu mesajı yazdığın Admin'de Kürtçe biliyor ama ben bilmiyorum. Benim bilmediğim bir dilde konuşursan ben forumda denetimi nasıl sağlarım? Sen kürtçe yazacaksın diye ben kürtçe öğrenmek zorunda değilim. Bu noktada senin foruma ayak uydurman gerekiyor. Türkçe ve İngilizce dışındaki dillerde mesaj yazımı forum kurallarımızca yasaktır. Yasak diller arasında rusça, çerkezce ve ispanyolca gibi onlarca dil var. Sadece kürtçeye yasak getirmiş değiliz. İçinde yaşadığın topluluğun kurallarına uymak zorundasın.

• Beğen
Tepkiler: kedi006, Dede, Joker ve 1 kişi daha

muzocuk.

Üye
    Konu Sahibi
ben istedigim zaman kurtce konusurum 2009 dan beri burdayim isinize gelmiyosa suresiz ban vurun gitsin sizinlemi ugrasacagim ben kurtce konusuyorum diye gidip hakaretmi edecem sirf anlamiuorsun diye kotu seyler dedigimimi anliursun keyfinize bakin yol belli ozgurlugumu kisitlayamassiniz yahu insaff turkiyr topraklarinda konusulan bir dile yasak war ama ingilizceye yok niyee dunya dili cunku kendi kulturumuze sahip cikalim gawurun diline degil buda benim son sozum. cok ayip boyle yaptiginiz irkcilik buuu yakistimi maxicepe ne kadarda cok sewiyordum. soguttunuz beni biri gelcek duzgun turkce konus dicek digeri gelecek konu yeri yanlis dicek biktim walla

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Forum ve Portal'da Türkçe Dışındaki Dillerde Mesaj Yazmak ve Konu Açmak Yasaklanmıştır...

http://www.maxicep.com/site-hakkind...k-yasaklanmistir-439481.html?highlight=duyuru

Senin Kürt olduğun gibi ve Kürtçe konuşma isteğinin olduğu gibi bu istek bende de var lâkin burda forum kurallarına uymak zorundayiz.

Zamanında Kürtçe konuşan ve Kürtçe bilmeyen üyeler arasında bir takım sorunlar yaşandığı için siteye böyle bir kural getirildi. İyi niyetli olabilirsin, yazdıklarını gördüm, hakaret yoktur bu yüzden sadece seninle alakalıymış gibi düşünüp yargılama.

Tıpkı senin benim gibi Kürtçe bilen eski adminimiz yukarıda verdiğim konuda bu konu hakkında fazlasıyla açıklayıcı olmuş.

Not: özgürlümüzü elimizden alıyorsunuz diye, Türkiyeyi araya katmanız doğru değil, bu kural sadece bu sitede geçerlidir

• Beğen
Tepkiler: kedi006 ve Joker
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...