Yine kargo faciasi

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Yine kargo faciasi
Arkadaslar abiler internette gezerken bi ayakkabi firmasınin reklamini gordum bi bot gordum 135 tl idi kargo ucreti falan yazmiyodu bende siparis verdim bugun mesaj geldi siparisiniz yola cıkmistir kargo ucreti ile birlikte 150 tl yaziyor bende ulaşmaya çaliştim ulasamadim surekli mesgul çaliyor internette bazi yorumlar okudum balon poşet çop falan koyuyolarmiş sanirim dolandırilma aşamasindayim sadece kargo ucreti olan 15 tl yi verip te kargoyu gondersek istemesem olurmu veya gelen kargoyu hiç almasam kafam çoook karisti

kanat_58

kanat_58

Üye
Ptt yoluyla alacaksan hiç almadan iade edebilirsin her türlü iade hakkın var tabiiki almayabilirsin rahat ol kimse sana zorla bişey aldıramaz

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
nereseymiş o alınan site vs ?

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Siparis verip teslim almamak gibi bir fantezin mi var?Buna benzer 2.konunu okuyorum.
Kargo dahil 150 tl dendigine gore kapida odeme ile aldin ve kapida odemeyle gelen urune balon poset koymuyolar genelde onlar kredi karti usulu calisirlar.
Ha kapida odeme degilse toplam tutari okumadan ne diye siparisi onayliyosun?
Siparis verip pisman mi oluyosun?

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Siparis verip teslim almamak gibi bir fantezin mi var?Buna benzer 2.konunu okuyorum.
Kargo dahil 150 tl dendigine gore kapida odeme ile aldin ve kapida odemeyle gelen urune balon poset koymuyolar genelde onlar kredi karti usulu calisirlar.
Ha kapida odeme degilse toplam tutari okumadan ne diye siparisi onayliyosun?
Siparis verip pisman mi oluyosun?
okudum YANLIZ 135 tl yaziyodu bende onayladim sonra mesaj geldi urununuz yola cikmistir diye bende aradim ya kapali yada mesgul çaliyor ayrica dogrudur bu ikinci konum ilk sarj makinasi icin acmistim geç geldigi için bende heralde gondermemistir diye tahmin ettim 15 gun sonra haber kagidi birakmişlar gecikmeli de olsa almiştim onu

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kargonun dahil olup olmadigina da bakman gerekirdi dahil degilmis demekki kargo gelince teslim aldim diye imza atmadan icini acip kontrol etme hakkin var acip bakmadan geri gonderme bos yere.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kargonun dahil olup olmadigina da bakman gerekirdi dahil degilmis demekki kargo gelince teslim aldim diye imza atmadan icini acip kontrol etme hakkin var acip bakmadan geri gonderme bos yere.
Sonra kargo ucretini verip geri gonderebiliriz dimi yani istedigim gibi çikmaz sa

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Eger kapida odeme ile aldiysan almazsan geri gonderilir yani maddi bir kaybin olmaz lakin kredi karti ile aldiysan teslim alip bir form doldurup geri iade etmen gerekir ki parani geri alabilesin aksi taktirde istemiyorum gotur geri deyip parani geri alabilecegini sanmiyorum tabi kredi karti odemesi icin gecerli bu.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Eger kapida odeme ile aldiysan almazsan geri gonderilir yani maddi bir kaybin olmaz lakin kredi karti ile aldiysan teslim alip bir form doldurup geri iade etmen gerekir ki parani geri alabilesin aksi taktirde istemiyorum gotur geri deyip parani geri alabilecegini sanmiyorum tabi kredi karti odemesi icin gecerli bu.
Yok kapida odemeli aldim tesekkurler yardim için

mcnpl4

mcnpl4

Üye
kontrol et bari bosa gitmesin

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
Geri gönderdiğinde kredi kartına para iadesi yapılacağı ne malum? Sitenin adı neydi bu arada :hmmm

xmustx

xmustx

Üye
İlk s3 aldığımda kargo işyerime getirdi.ilk hevesle de zaten imza atmadan ürün paketini yırttım telefonu açtım herşey normal sonra imzaladım.Tabi kargocu da bozulmadı değil.Ama sonuçta milyarda vermesen bunu yapmalısın diye düşünüyorum..

Üst Alt