Yıllardır Üye Olanlar Bişey sorcam

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yıllardır Üye Olanlar Bişey sorcam
Siz nasıl uzun süredir ban yemeden bu kadar üyeliğinizi korudunuz. Mesela ben başka forumlarda da sürekli ban yiyorum. Gelin bi açıklayın şunu :)

98farom98

98farom98

Üye
Neden başka forumlar da ban yedin ki ?

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Daha ceza puanı bile almamışım 6. yılım :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
SHS

SHS

Üye
kurallara uy, ban yeme

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Çok yakında olmasa da ileride burada da yersin.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kurallara Uyarasan Ban Veya Uyarı Yemezsin Ama Dersenki Kurallar Çiğnenmek İçin Anında Bitersin ;)

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
forum'un hemen her köşesinde radar var :sirit: kurallara uyarsan ağa da paşa da sensin misali :oke:) ama kurallara uymazsan :ban: :sirit:

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Asıl sorulması gereken soru sen neden ban yiyorsun ? foruma kavga etmek, küfretmek, illegal işlemler yapmak için mi girilir yoksa bilgi edinmek ve sohbet etmek için mi ? Enerji fazlalığı varsa bir insanın gitsin spor yapsın öfkesini enerjisini vs ne varsa artık atsın. İnternetle olacak iş değil.

• Beğen
Tepkiler: Serhan, BLooD_ReG ve ___kaptan___
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Neden başka forumlar da ban yedin ki ?
Trollük. Gereksiz mesaj, post kasma
Asıl sorulması gereken soru sen neden ban yiyorsun ? foruma kavga etmek, küfretmek, illegal işlemler yapmak için mi girilir yoksa bilgi edinmek ve sohbet etmek için mi ? Enerji fazlalığı varsa bir insanın gitsin spor yapsın öfkesini enerjisini vs ne varsa artık atsın. İnternetle olacak iş değil.
Küfür ve illegal işlemler yapmıyorum. Böyle bir uyarıda gelmedi. Bir anda foruma kendimi kaptırıyom
DH'ye benzemez bura, sıkı kontrol var 12'den sonra alkol yasağı var.
Dh nin kuraları bence bırdan daha katı. İstiklal marşını paylaştığım için uyarı aldım. Tahrik ediciymiş

Serhan

Serhan

Üye
Ben hiç uyarı almamışım :D

SHS

SHS

Üye
Burdan yöneticilere sesleniyorum fi tarihinde aldığım uyarının bilgisi profilimden silinsin artık

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve BLooD_ReG
asigsasi

asigsasi

Üye
Burdan yöneticilere sesleniyorum fi tarihinde aldığım uyarının bilgisi profilimden silinsin artık
o bende de var :) dert edilecek birşey değil gibi görünse de bazen insanın moralini bozuyor :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve SHS
mürteza16

mürteza16

Üye
Mişın complitıd

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Vay be burdada banlanmis