Yılın anketi

Sponsorlu Bağlantılar

Sony ericsson mu nokia mı yoksa samsung mu??

• Kullanılan toplam oy
    158

boka

Üye
Tabiki nokia

gorillaz1903

Üye
arkadaşlar bence teller kisinin ihtiyaçlarına göre değişir ama nokia dan başka hiçbir tel tasarımcısı symbian yapamıyor ve nokia her türlü tel yapıyor onun için nokia

barabelli

barabelli

Üye
nokiaaaa nokiaaa şarjımmm yokya nokiaaaa nakiaaaa sarjım yokya bı melodı yazptım hemen

(alintıdır)

divts

Üye
Bende bir nokia kullanıcısı olarak nokia ya verdim ama nokia hakkaten acımasızlık yapıo..Tamam güzel n serisini çıkardı ama adamlar resmen n serisini soy ağacı gibi bişeye çevirdiler her telefonun farklı özellikleri var 90 lar multimedya 80 ler bağlantı özellikleri gelişmiş 70 ler de mobil ofis özellikli telefonlar..Şimdi hepsini bi arada toplayıp makul bi fiyat biçebilse tüm açıklar kapanacak..Ama sony ericsson ölye deil adamlar bide symbian ekleseler üstüne rakip tanımam yani!!!! Bir k750 n90 dan çok daha iyi fotoğraf çekiyor ama fiyatlar arasında yarı yarıya fark var!!!!!

cemilova

cemilova

Üye
symbiana sahip nokia modelleri

RockFord Fosgate

Üye
marka onemlı deıl ıyı tel yapanın her zaman arkASIndayımm:)

amedian

amedian

Üye
symbian önemsizse yok ben symbian nedir bilmem kimse bana vermedi diyosanız tek marka: se , symbian sa nokia

S_L_A_Y_E_R

Üye
daima nokia

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Windows Mobile - Pocket Windows Veya linux olması yeterli. Ne de olsa bir gün bütün telefonlar windows olacak.

katliam

Üye
NOKiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Haberci

Haberci

Üye
Şu ana kadar bizlerin gördüğü ve kullandığı cihazlar içerisinde Nokia önde gibi görünüyor.En azından müşterilerinin isteği doğrultusunda cihaz üreterek piyasayı elinde tutmayı iyi biliyor.Tabii bunda çok güçlü olmanın vermiş olduğu rahatlığında payı büyük.

FurkanBilge

Üye
nokıa yı tek gecerim

fatal19ty

fatal19ty

Üye
nokiadan şaşma şaşarsanda sony ericson

arslansem

arslansem

Üye
Nokia bambaşka bi marka diğerlerinden çok farklı bence
En çok telefon modeli ve en çok satan nokia

Anıl Umut

Emekli Yönetici
nokia harika kullanımı kolay özellikleri harika sağlam...dahası ne olsun
ama sony ericson da fena deil
oyum nokia ya

QxQ

QxQ

Üye
Ooo ankete bak 3 telefon var. Nerede motorola, nerede benq-siemesn, nerede philips vs bir sürü tel markası var ama 3 telefonla anket. Belki onları da seven vardır. Neyse bu listede ben Se derim.

fallenPaladin

Üye
Valla ben nokia'dan şaşmam... Kullanımı rahat özellikleri tama bana göre... Tabii bu benim fikrim ama ben Samsung'u da bayağı beğeniyorum...

cımbomlu

Üye
en iyisi en kalitelisi nokia.

kotuolmaksucmu

Üye
:yuru arkadaslar nokia nın uzerine telefon markası tanımam sorunsuz calısıyor

m.k._23

Üye
Nokia Nokia Nokia
özellikle 6630

Üst Alt