Yıldırım'ın fenalaştığı iddiası doğru mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Yıldırım'ın fenalaştığı iddiası doğru mu?

[h=2]Aziz Yıldırım'ın şike iddianamesi açıklandıktan birkaç saat sonra fenalaşarak revire kaldırıldığı öğrenildi ancak..[/h]

Aziz Yıldırım'ın şike iddianamesi açıklandıktan birkaç saat sonra fenalaşarak revire kaldırıldığı iddia edilmişti ancak avukatı iddiaları yalanladı.
Aziz Yıldırım'ın şike iddianamesi açıklandıktan birkaç saat sonra fenalaşarak revire kaldırıldığı öğrenildi. Şekeri yükselen Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, 19 kişiyi yöneterek silahsız bir suç örgütü kurmak ve haksız kazanç sağlamak ile suçlanıyor.
HAYIR FENALAŞMADI
Aziz Yıldırım'ın avukatı Abdullah Kaya'ya Aziz Yıldırım'ın fenalaşma haberi Telegol programında Serhat Ulueren tarafından soruldu. Kendisinin yurtdışında olduğunu ancak fenalaşma gibi bir durumun olmadığını belirtti.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adam için okadar yalan haberler çıktı ki . Halen yapmaya devam ediyorlar . Yazıklar olsun bu medyaya . .

arslansem

arslansem

Üye
Adam 8 kez kalp krizi geçirdi 12 kez fenalaştı 22 kez tansiyonu düştü çıktı bu da gelir bu da geçer başkan :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adam 8 kez kalp krizi geçirdi 12 kez fenalaştı 22 kez tansiyonu düştü çıktı bu da gelir bu da geçer başkan :ehe

Bunun karşılığında bile gülebiliyorsan , yazık be Semih ...
Karşındaki netice de insan . Sevmeye bilirsin o ayrı bir mevzu ... Ama bu kadar olma yani ...!

greenmile

greenmile

Üye

Bunun karşılığında bile gülebiliyorsan , yazık be Semih ...
Karşındaki netice de insan . Sevmeye bilirsin o ayrı bir mevzu ... Ama bu kadar olma yani ...!

adamların acısı var aziz nefreti büyük alicim adam ağlamadı sızlamadı bu ülkede hiç kimseye kendini ezdirmedi,sindirilmedi.Sence de nefret etmeleri doğal değil mi?Daha dün stad açılışının ardından başkanları neler dedi hatırlamıyor musun?

doğal bunlar şaşırmamak lazım:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Dostum ben mesela bir adamı sevmesem de , bu kadar da yapamam gerçekten . Sağlık netice de bu ...!
Ne kadar kötü olursa olsun , nefrette edilse , sağlıkla dalga geçilmez ...

Taaa ki daha bu adamın suçu kesinleşmemiş ... Ne olduğu bile bilinmezken , böyle laflar aklı selim bir adama yakışmıyor bence ..!

greenmile

greenmile

Üye
aziz yıldırımın sevilmemesi nedeni ne?Abi bunlarda özhan canaydın vardı adam pasiflikten gitti.Aziz başkan ise masaya yumruğunu vurdu mu kırardı.Sevilmemesinin tek nedeni bu.Boşver nederlerse desinler aziz başkan çıkacak.Kimsenin şüphesi olmasın.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
arslansem

arslansem

Üye
Dostum ben mesela bir adamı sevmesem de , bu kadar da yapamam gerçekten . Sağlık netice de bu ...!
Ne kadar kötü olursa olsun , nefrette edilse , sağlıkla dalga geçilmez ...

Taaa ki daha bu adamın suçu kesinleşmemiş ... Ne olduğu bile bilinmezken , böyle laflar aklı selim bir adama yakışmıyor bence ..!
Sağlık kısmıyla dalga geçmediği biliyorsun Ali.Çözmen lazım.Neyse Allah kurtarsın :D

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
Yav hala azizle uğrasıyosunuz bırakın artık dönün dışarıya :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Yahu Ali ben normal konularda sana birşey anlatamıyorum boşver dediğin gibi olsun :D

Anlatma sorunun var o halde ...:D
Sorunu kendinde arayacaksın ... Başkasın da değil ...

Yazdıkların ortada ... Bir başkasına sor , o da sana aynı cevabı verecektir ...:)

greenmile

greenmile

Üye
bu arada direk kırmızı kartın cezası kaç?:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Neyse Murat daha fazla üzerine gitmeyelim çocuğun ...:ehe:ehe
Seviyorum bu Semih i ya ... Yıllardır birlikteyiz şu forum da ... Yıllardır da atışırız ... Ama arkadaşlığımız gayet iyi çok şükür.
:sarıl:

arslansem

arslansem

Üye
Neyse Murat daha fazla üzerine gitmeyelim çocuğun ...:ehe:ehe
Seviyorum bu Semih i ya ... Yıllardır birlikteyiz şu forum da ... Yıllardır da atışırız ... Ama arkadaşlığımız gayet iyi çok şükür.
:sarıl:
Ulen öyle de son zamanlarda sen çok fanatikleştin eskiden objektiftin be kardeşim :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Olm hiç sorma ya ciddi anlamda depresyondayım . Anlatırım rastlaştığımız zaman . :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...