Yığın bellek modunda sorun acil yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klambery

Üye
    Konu Sahibi
Yığın bellek modunda sorun acil yardım!
bu konuyu bi kez daha acmıstım fakat sallayan olmamıstı telefonumda hic sorun yoktu spoof yapabiliodum daha sonradan birden bire dosyalarmda bilinmeyen desteklenmeyen dosyalar belirdi images.exe videos.exe kısacası dosyalarımdaki asıl klasorlerin kopyaları gibi bise gelelim soruna telefonu yığın bellek modunda baglaynca bilgisayarıma girip soldan yardımcı klasorlerden memory card ı tıklaynca asagıda acılması gereken images video music other secenekleri acılmıyor lutfen bilen biri yardım etsin :S

az1986

az1986

Üye
arkadasim ilk once bilgisyarda gizli dosyalari ac. o zaman klasorleri gizli olarak goreceksin. exe li krosorleri sil. gizli klasorleri gorunur yap hersey yerine oturacak

illegend66

illegend66

Üye
virüs girmiş olabilir

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
telefonun şu an virüs yuvası desem :)
Telefonunu nod32 kurulu bir pcye tak sonra telefonundaki tüm klasörlere gir çık senin açtığın her klasörü nod32 takır takır virüslerden temizliyor eğer pc'ende virüs programı yoksa pc'ende virüslüdür ki şuan anladığım kadarıyla bilgisayarında virüs yuvası tavsiyem eset smart security yükle önce bilgisayarını tarat temizle sonra telefonunu tak dediklerimi yap.
benim pcde bir tane bile virüs bulana N8'i hediye ederim ister kullan ister sat parayı cebe at :P:

bilgisayarını temizlemeden telefonu düzeltme boşuna çünkü bilgisayarın taktında virüsler anında kopyalıcaklar kendini önce bilgisayar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt