YGS Konuları

erkaneroglu

Üye
    Konu Sahibi
SoranÖğrenci.com olarak öğrencilerin bilmeleri gereken konuları en iyi şekilde hazırlayıp,bireylerin kafalarındaki soru işaretlerini kaldırmayı hedefledik.En güncel haberleri paylaşarak "ben onu duymamıştım ya :(" demelerini önlüyoruz.Sitemizdeki bazı konular;

YGS Konuları

Geleceğimiz açısından büyük önem taşıyan bir sınav olan YGS, merak duyduğumuz meslekleri yapmak için önümüze çıkan ilk engel.Öğrencilerin çoğu bu sınavın önemini anlayıp sınava birkaç yıl önceden çalışmaktadırlar.Önceden çalışan öğrenciler haliyle ygs konularını bilmemekteler ve bu konuları öğrenmek için bir araştırmaya koyulmaktalar. ÖSYM tarafından belirlenen yine ÖSYM tarafıdan bazı zamanlar değişikliğe uğrayabiliyor.

YGS Kitap Önerileri

YGS’ye çalışmadan önce en önemli evre olan kitap seçimi çok ama çok önemlidir.Bireyin önce seviyesini bilmesi ve ona göre kitap seçimi yapması gerekmektedir.Öğretmenlerden ve başarılı öğrencilerden alınan çok önemlidir.

LYS Konuları

YGS evresini tamamladıktan sonra asıl sınav hedefi yükseklerde olanlar için başlamaktadır. YGS konularına göre çok daha zordur ve gerçekten çalışılması gereklidir.LYS’ye hazırlanan ğrencilerin genel olarak sayısal derslerde zorlandığı çoğu kişi tarafından bilinmektedir.
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt