YGS cok kotu karaharp yardim

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
YGS cok kotu karaharp yardim
Selamin aleyku arkadaslar normal sartlarda ygs denemelerinden netlerim 110 netle 140 net arasindaydi ne oldugunu anlayamadigim sekilde ygs de 70 net yapmisim 3 gundur soktayim en dusuk puanim 282 en yuksek 299 140 bin olmus hedefim 30 bindi resmen hayal kiriklgi yasadim seneye tekrar hazirlancam yada kara harp yazcam simdi karaharp a tutuyomu puanlar sartlar ne

fiziksel olarak 70 kilo 1,72 boyum
Sinav mekik kosu falan sorun degil sporcuyum zaten tek suphem puan ve gozum 0,75 astigmat var ama karada etkilimi bilgisi olan lutfen yardim etsin

fuko08

fuko08

Üye
Gözünden dolayı endise etme. Bende hayal kırıklığı yaşadım. Zaman denemelerinde 360 puanı gördüm ygs-1 puanı olarak. Gerçek sınavda 330 puan yapmışım. Bende askeriye düşünüyorum.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ygs bir olarak ben 443 u gormustum zaman denemelerinde bireyde 450 puanı gormustum ama bekledigimiz gibi olmadı işte

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Puanlar bu sene düşecek çok rahat yerleşirsiniz ama istedğiniz bölüm olurmu bilemem

Invoke

Invoke

Üye
Kendine güveniyorsan seneye gir bence. :D

BRKTNL

BRKTNL

Üye
her sene puan düşer yeni bölüm açılır. Seneye de sistem değişecek, bu sene bişeyler yapmak lazım

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben 130 net yapuyordum yani bu puani kabullenemem semeye tekrar gircem de nasil sistem degisecek ya ???

BRKTNL

BRKTNL

Üye
yahu bildiğim kadarıyla ygs yi çoğaltacaklarmış :D birden fazla ygsye sokacaklar bizi. İyi mi kötü mü orası muğlak

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sanmam pek bu senede kalir dershaneler kapaninca degisir

BRKTNL

BRKTNL

Üye
bizi dediğime bakma ben işimi gördüm, onlar demek lazım :Dorası muallak işte

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sen kac bindesin

BRKTNL

BRKTNL

Üye
143 küsür ygs-4 te. en yüksek

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ygs 2 benim 132 bin ygs1 160 ama ben denemelerde falan 400-450 puan yapiyodum anlayamadiim sekilde olmadi bu sene seneye tip yada dis hekimlii icin tekrar kollari siviycam

BRKTNL

BRKTNL

Üye
benim denemelerde 300 şartım vardı hep bi ulaşıp bi düşüyordum dalgalıydı. Sınavda nasıl yaparım derken, bilakis bana göre istediğim sonucu elde edebildim.
Herkesin bir hedefi var zor veya kolay fakat senin hedefin yüksekmiş Allah zihin açıklığı versinbu senenin soruları pek basit değildi kazıkçaydı biraz

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Hocam sizlerin durumu bayağı iyi ben 1 milyonuncu olmuşum 2 yıllıklar bile kurtarmıyo ama geçiş hakkım var onu kullanıcam :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Valla hocam ben ilk 20 bin hedefliyidum durumuma bakarak 420 430 alsam diye matematik full yanlis geldi benimsinifim iyiydi 680. 7 bin 12 bin 23 bi falan var baya

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67

Üst Alt