Yeterli hafıza yok/yükleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

apili

Üye
    Konu Sahibi
Yeterli hafıza yok/yükleme sorunu
Başlığa bakarak kızmayın çünkü sayfalarca araştırdım çözümler bende işe yaramadı. Sorun ve detay;
Samsung n5105 note 8 sahibiyim, 4.1.2 orjinal room yüklü ve framaroot ile rootlu durumda.

18 kb'lık uygulamayı bile indiriyorum, ancak yeterli hafıza yok diyip,yüklemiyor. 3 gb kadar boş yer olmasına rağmen. Örneğin, supersu'yu güncellemek istiyorum ama aynı sebepten yüklemiyor. Ama yeri geliyor 500 mb'lık oyunu indiriyor sorunsuz yüklüyor.

Unroot edip denedim, yine olmadı. Tekrar rootlayıp denedim olmadı, supersu yu kaldırdım denedim olmadı.
4.2.2 ye güncellemeyi denedim, hata verdiği için güncellemedi yani bu çözümü deneyemedim.
Cache'leri, onbellekleri, play store önbelleğini vs sildim, temizledim olmadı. Bu sorun yüzünden doğru düzgün birşey yükleyemez oldum. Sistem aracı bile yükleyemiyorum. Fabrika ayarlarına döndüremem,servise götüremem ne yazıkki hastanede yatıyorum(uzun süreli).

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

virus19

virus19

Üye
Aynı sorun bendede vardı şu çözüm ile kurtulmuştum ben deneyebilirsin yüzde yüz olacak diyemem ama. Ayarlar uygulamalardan google playe gir verileri ve öncelleği temizle tekrar dene.

Kusura bakma zaten yapmışsın bu adımları son kısımları okumamışım...
Geçmiş olsun bu arada

apili

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim, ancak evet denedim olmuyor :(

Üst Alt