Öneri Yeterli alan yok diyor

Sponsorlu Bağlantılar

flunight

Üye
    Konu Sahibi
Yeterli alan yok diyor
uygulamalari guncelleyemiyorum cihazda yeterli alan yok diyor ama yer var.ne yapmam lazim

Karavelaa

Üye
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
sanırım Mini SD card'a uygulama yüklemekten veya güncelemekten söz ediyorsunuz.
CD cart içerisinde ve telefonun kendi hafızasında mümkün olabilecek ve size lazım olmayacak bazı verileri, uygulamaları veya fotoğrafları sildikten sonra
Telefonu kapatıp açın ve tekrar deneyin.
Şayet aynı sorun devam ediyor ise CD card bozulmuş olabilir..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefon hafızasında en az 600 mb yer ayirmalisiniz yoksa uygulama yuklenmez yada güncelleme yapamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Telefon hafızasında en az 600 mb yer ayirmalisiniz yoksa uygulama yuklenmez yada güncelleme yapamazsınız.
benim telde 600 mb hafıza yok:p
uygulamalari guncelleyemiyorum cihazda yeterli alan yok diyor ama yer var.ne yapmam lazim
ayarlar>uygulamalar>uygulama yöneticisine giripgereksiz uygulamaları kaldırın ve bazı uygulamaların verilerini sıfirlıyın google play hizmetleri yüklüyse onun verilerini sil mesela çok yer kaplıyor:)

• Beğen
Tepkiler: flunight ve Karavelaa
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
benim telde 600 mb hafıza yok:p

ayarlar>uygulamalar>uygulama yöneticisine giripgereksiz uygulamaları kaldırın ve bazı uygulamaların verilerini sıfirlıyın google play hizmetleri yüklüyse onun verilerini sil mesela çok yer kaplıyor:)

Son kullandığım nokia cihazda bile 8gb alan vardı :) senin cihaz nedir?

flunight

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafizasi bosta sorun ramda sanirsam. :D hepsini guncelledimde bu google mudur nedir onu guncelleyemedim yeterli alan yok diyor.gplayin 35mb verisi olmus haklisin sildim.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
telefon hafizasi bosta sorun ramda sanirsam. :D hepsini guncelledimde bu google mudur nedir onu guncelleyemedim yeterli alan yok diyor.gplayin 35mb verisi olmus haklisin sildim.
playın kendisinden ziyade google play hizmetlerinin çok fazla verisi oluyor(80 mb gördüm) ve verisini silincede olumsuz bir etkisi olmuıyor:D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Düzeldimi sorunun :D
evet bazen yeterli alan yok dediğinde uygulama yöneticisine girip google play hizmetlerinin verisini siliyorum ve tekrar google playe girip aynı uygulamayı yüklemeye çalıştğımda yüklüyor:)
ekleme: benim telefonum çoğu zaman hata filan vermiyor zaten:)

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

flunight

Üye
    Konu Sahibi
tamamdir verileri silince guncellendi oda.asil hafizayi dolduran clean mastermis.200 m verisi olmus.:)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1