yeşil lazer pointer..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sasasahamza

Üye
    Konu Sahibi
yeşil lazer pointer..
selam. ben ne zamandır yeşil lazer almayı düşünüyorum çoğu sitelere baktım ama lazerlerin sahte olma olasılıgı çok yüksek.
bazı sitelerde 200mw yeşil lazer 29 tl. ama bunları sadece anlık 200mw lazer veriyormuş yani sahte. şimdi verceğim ilanda adama sordum bu gerçek diyor

bunda 49 tl vericeğim sizce almalımıyom yada başka bir site varmı. istanbuldayım media mark, darty filan hepsine gittim hiç biri satmıyor yeşil lazer. o yüzden internetten almaya karar verdim.

adama sordum bu lazer yakarmı diye en azından balon patlatırmı dedim hayır dedi onlar daha pahalı oluyormuş.

ama videoda 100mw lazer işte ;

<span style="font-family:arial black;">[video=youtube;0gXxxNPSOxg]http://www.youtube.com/watch?v=0gXxxNPSOxg[/video]

işte burada balon patlatıyor ama adam patlatmaz diyor sizce ne yapmalıyım?

- - - Eklendi - - -

up up!

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Balon patlatan ya da yakan lazerler Türkiye'de yok diye biliyorum sadece yurtdışından getirip satıyolarmış onu da internetten satmazlar herhalde :hmmm karar sizin

sasasahamza

Üye
    Konu Sahibi
Balon patlatan ya da yakan lazerler Türkiye'de yok diye biliyorum sadece yurtdışından getirip satıyolarmış onu da internetten satmazlar herhalde :hmmm karar sizin
Hepsi buradada buldum yakıcı lazer 200 mw 150 tl. Şekli yakıcı olanlarla aynı. Videodakilerle. Kredi kartım yok ailemden gizli alıcam onun için birinin kredi kartı lazım. Off...

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Hepsi buradada buldum yakıcı lazer 200 mw 150 tl. Şekli yakıcı olanlarla aynı. Videodakilerle. Kredi kartım yok ailemden gizli alıcam onun için birinin kredi kartı lazım. Off...

Bir arkadaşının babasının kredi kartıyla alabilirsin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt