Yerli yapım ios uygulamaları


burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Tenere News Paper


Tanıtım
• Temiz bir kullanıcı arayüzü
• Kolayca son haberleri ve en sevdiğiniz blogları takip edin
• Binlerce Küresel haber kaynağı
• 11 farklı dil desteği(Türkçe,İngilizce, Danca, Hollandaca, Fransızca, Almanca, Japonca, Portekizce, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, Geleneksel çince)

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz:
Ekran görüntüleri:


Televizyon


Televizyon uygulaması ile televizyon kanallarının günlük yayın akışını takip edebilir veya tek tek kanalları gezmeden o anda televizyonda ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz takip etmek istediğiniz televizyon programını hatırlatmalara ekleyerek, program başlamadan belirli bir süre önce uygulamanın size bildirim göndererek hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile ne izleyeceğinize karar vermek için tek tek kanalları dolaşmak zorunda kalmayacak, hatırlatma özelliği sayesinde sevdiğiniz programları kaçırmayacaksınız!

Ayrıca uygulamanın çevrimdışı çalışma özelliği günde bir kez kullandıktan sonra gün içinde bir daha internet bağlantısına ihtiyaç duymadan uygulamayı kullanabilmenizi sağlar. Uygulamada popüler bir çok televizyon kanalının 3 günlük yayın akışını görebilirsiniz.

Özellikler:
● iOS7 tasarım
● Televizyon kanallarının 3 günlük yayın akışı
● Bildirim ile televizyon programı hatırlatma
● TV'de şu an
● Çevrimdışı çalışma
● Canlı yayın

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz:İyi seyirler...
 
Son düzenleme:


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt