Yerli Cep Telefonu Devri

Sponsorlu Bağlantılar

telefonumabak

Üye
evet aselsanın telefonlar cok saglam cıkmıstı. hala 1996-97 model o telefonları kullananan arkadasım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Biliyorum o telefonu bizimde bi tanıdıkta var ama artık çalışmıyo..

telefonumabak

Üye
valla gardaslar ben rakstan umitliyim. bu yıl % ye girer.

canturk

canturk

Üye
bizmkıler insallah önce turkıye pıyassında sonrada dunya pıysasında söz sahıbı olur biraz zor ama olur insallah

cumcum23

Üye
bence tutmaz abi se mukia siemens warken we halkımız telefona we gösterişe meraklı olduğundan+marka takıntımız war onun için tutmaz bööle şeyler

sakident

Üye
arkadaşın telefonu arcelik vede cogu nokia telefonlarına taş cikarır cinsten nerdeyse mükemmel yapmiş bizimkiler

eltu

eltu

Üye
Bence para varsa herşey yapılır capişşşşş

denizyalcin

denizyalcin

Üye
arçelik bi teli var bizim sametin (sitede adı bilgesamet) ac830 arkasını açtım "Made in Korea"... e hani Türk MAlı??? :karisti:

Exalans

Exalans

Üye
dostum bekoyu bilmem ama arçelik samsung a ürettiriyor

ocu77

ocu77

Üye
nokia, se varken bizim gençler dönüpte bakmaz...bu işte biryerde patlar....bende isterim teknolojide ilerliyelim ama atı alan üsküdarı çoktan geçtide beykoza doğru gidiyor...

denizyalcin

denizyalcin

Üye
ör:ac830 = e330...

istliali

istliali

Üye
en iyisi
raks R668
bence iyi bir telefon

youngprogrammer

Üye
bence piyasada tutunması çok zor bazı salaklar var geri kafalılar neymiş nokia dan şaşmıcakmışın ki bunların sayısı çok fazla

progthed

Üye
raks r667 ye format nasil atilir

hhhhar

Üye
yerlir667 tek geçerim

voldirim

Üye
olsa bizde onları tecih ederiz elbetde ama her zaman daha iyisini istemek kullanmak en doğal hakkımız...

fatal19ty

fatal19ty

Üye
türk telfonlarından raksı kullandım ama yeterli değil be ar-ge çalışmalarını biraz daha rtırmalılar kalite yi de göz ardı etmememeliler

--------------- Ekleme ---------------

tüek telefonlarıda güzel raks ama okadar kullanışlı değil be arkadaşlar türk telefonu dedinmi türk gibi dayanıklı olamlı bide ar-ge çalışmalarını artırmalılar başarılarını diliyom inşalla tüm dünyada en iyisi olruz

technonur

technonur

Üye
raks aldım 2hafta dayandı sora iade ettim malesef :(

nozden

nozden

Üye
üretsinlertabi

all eyes on me

Üye
bencede en baştan başlamak yerine teknolojiye ayak uydurarak gitmek daha çok satışı sağlar.Ama bi de nokia falan gibi markalar öyle yer edinmişki.Ne biliyim artık türk markalara mesela arçeliğe kime sorsan beyaz eşya aklına gelir.Sonuç olarak iyi oldukları gelir.Ama kısa zamnda iyi telefonlar üretilirse türk yapımı telefonlar neden olmasın

Üst Alt