yeni xp FORMAT ATTIM Bİ KAÇ TANE TEMA İNDİRDİM KURUYORUM XP KLASİK OLUYOR

Sponsorlu Bağlantılar

ahmettttt37

ahmettttt37

Üye
    Konu Sahibi
yeni xp FORMAT ATTIM Bİ KAÇ TANE TEMA İNDİRDİM KURUYORUM XP KLASİK OLUYOR
ARKADASLAR İKİ GÜN ÖNCE FORMAT ATTIM Bİ KAÇ TANE TEMA İNDİRDİM FAKAT HİÇ Bİ TANESİNİ AÇMIYOR AÇSA BİLE XP KLASİK SİTYLE OLUYO LÜTFEN YARDIMCI OLUNN CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM :bann::bann::bann:

• Beğen
Tepkiler: seloxa ve djserkan37

djserkan37

djserkan37

Üye
Ewet Arkadaşlar Maalesef Bende Aynı Sorunla Karşı Karşıyayım.:bilmem::bilmem::bilmem:Bir Yardım Ederseniz Sevinirim.Acil Yardım Ederseniz Çok Sewinirim.:coold::coold::coold::coold::coold::islik:islik:islik:islik:islik

ahmettttt37

ahmettttt37

Üye
    Konu Sahibi
hadii hocamm bi cevappp yaww HİÇ KİMSE YOK FORUM DA ACİLL BEKLİYORUMM :islik

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Bunu kurduktan sonra tekrar dene...Eğer sonuç aynıysa buraya yaz tekrar , yardımcı olmaya çalışırız...

ahmettttt37

ahmettttt37

Üye
    Konu Sahibi
tmm arkadasm indiriyorum inş işe yarar tesekkür ederim :sn:

--------------- Ekleme ---------------

çokk çokkk teşekkür ederim :oke: kurdum pc yeniden başlattı oluyrr

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Rica ederim...:)

djserkan37

djserkan37

Üye
Sağol Nedved Kardeş.:oke::oke::oke: Bu Arada Şöyle Bir Baktımda Neredeyse Her Konuya Sen Bir Cevap Yazmışsın dediklerini Yapıyorum ve Doğru Çıkıyo.<<<<<<Sen Pc Uzmanı Falanmısın???>>>>>>>:bilmem::bilmem::bilmem:Bu Sorumada Cevap Verirsen Sewinirim.:):):):)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Sağol Nedved Kardeş.:oke::oke::oke: Bu Arada Şöyle Bir Baktımda Neredeyse Her Konuya Sen Bir Cevap Yazmışsın dediklerini Yapıyorum ve Doğru Çıkıyo.<<<<<<Sen Pc Uzmanı Falanmısın???>>>>>>>:bilmem::bilmem::bilmem:Bu Sorumada Cevap Verirsen Sewinirim.:):):):)

Estğ. kardeşim...Uzman demeyelimde tecrübe diyelim...Çünkü yazılan sorunların çoğu daha önce başıma gelmişti :ehe ...Bu yüzden...İyi forumlar...Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu...

ahmetttt37

Üye
eyiwllh kardes

ttgg

ttgg

Üye
crystal xp temasını indirin en temizi o

kKORAY06

Üye
nedwed abi bişe soracam bende 80gb lik bi hdd war yarı bozuk gidior öle işte pc sürekli res atıor nedendir acaba bi yardımcı olurmusun bi de hdd yi kurtaramazmıyımn ben yani hdd yi baştan yazamazmıyız şimdidden teşekkürler

saygılarımla

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
HDD yi baştan yazamayız...PC nin sürekli reset atması 2 durumdan kaynaklanır...1. si virüs , 2. si ise korsan XP...Donanımla alakası şimdilik %5 lik bir ihtimal bana göre...Öncelikle verilerini kurtarmak için XP yi safe mod da (güvenli mod) aç , önemli verilerini bir diske yazdır...Yalnız yazdırdığın verilere dikkat et , çünkü onlara da virüs var ise bulaşmış olabilir...Daha sonra HDD ne komple bir format at , umarım düzelir...

ozkan49

Üye
indiriliyor payşaşım iin teşekkürler

gencay713

gencay713

Üye
teşkürler:oke:

karazat

Üye
saol allah razı olsun o linki verenden

GothLies

GothLies

Üye
Ya emege saygı cok tesekkurler de bu tema isi programsız olmuyor mu abi ya:(

recepali

recepali

Üye
Bunu kurduktan sonra tekrar dene...Eğer sonuç aynıysa buraya yaz tekrar , yardımcı olmaya çalışırız...

Eyw Kardş Olursa Çok Güzel Olucak Sıkıldım Bu Temadan .d

Furkan1103

Furkan1103

Üye

cevap burada :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye

teşşekür ederim bnim de işime yaradı

Üst Alt